EVERSPACE 2 trafia na nowe platformy

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 16 Sierpień 2023
  • Komentuj 0

Niezależny deweloper AA, firma ROCKFISH Games, ma przyjemność podzielić się swoją kosmiczną grą akcji z elementami RPG. Mowa o EVERSPACE 2, który już dziś debiutuje na PlayStation 5 i Xbox Series X|S! Dzięki ponad 100 starannie zaprojektowanym lokalizacjom fani kosmosu na obu platformach będą mieli przed sobą ekscytującą przygodę wśród gwiazd w pełnych 60 klatkach na sekundę.

EVERSPACE 2 trafia na nowe platformy

Przestrzeń kosmiczna nie zna granic dla pilotów Game Passa - EVERSPACE 2 już pierwszego dnia zadebiutuje w Xbox Game Pass, ze wsparciem dla usługi Play Anywhere, która umożliwi fanom kosmosu eksplorację układów gwiezdnych zarówno na Xbox, jak i w Microsoft Store. Na Xbox Series X EVERSPACE 2 działa w 60 klatkach na sekundę, podczas gdy gracze Series S będą ograniczeni do 30 klatek na sekundę.

Na PlayStation 5 gracze EVERSPACE 2 mogą w pełni wykorzystać haptyczne wibracje kontrolera, adaptacyjne spusty i funkcje głośnika DualSense, unikalne dla tej platformy. Projektanci ROCKFISH Games połączyli rozgrywkę z reakcjami odbieranymi przez dłonie wprowadzając dodatkowe informacje zwrotne o wyczerpaniu broni i doładowania, adaptacyjne doładowanie oparte na głębokości naciśnięcia spustu oraz zaawansowane wrażenia dotykowe i dźwiękowe podczas aktywacji materiałów eksploatacyjnych, nadlatujących pociskach i wiele innych. Gracze na PlayStation 5 mogą zagrać w EVERSPACE 2 w 60 klatkach na sekundę.

ROCKFISH Games współpracuje z firmą Maximum Games, aby 3 października 2023 r. udostępnić na PlayStation 5 i Xbox Series X|S edycję detaliczną. “EVERSPACE 2 Stellar Edition” jest zapakowana w atrakcyjny steelbook wraz z 64-stronicowym artbookiem i cyfrową ścieżką dźwiękową do pobrania.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze