Kerbal Space Program już na nowych konsolach

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 28 Wrzesień 2021
  • Komentuj 0

Witajcie Kerbonauci! Mamy dla was nowe, ekscytujące wieści! Private Division, Squad i Blitworks ogłosiły, że Kerbal Space Program: Enhanced Edition jest już dostępne na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Posiadacze gry i rozszerzeń w wersji na PlayStation 4 i Xbox One mogą za darmo zaktualizować grę do 9. generacji.

Kerbal Space Program: Enhanced Edition jest dostępne na PlayStation 5 i Xbox Series X|S

Wersja 9. generacji Kerbal Space Program: Enhanced Edition wykorzystuje możliwości sprzętowe najnowszej generacji pozwalające na podbicie rozdzielczości, większą liczbę klatek na sekundę, zaawansowane shadery, lepsze tekstury i inne poprawki wydajności. Ta wersja zapewni również pełne wsparcie dla myszy i klawiatury. 

Kerbal Space Program: Enhanced Edition można zakupić za 169,99 PLN w PlayStation Store i Microsoft Store. Kerbal Space Program: Enhanced Edition Complete, zawierające rozszerzenie Breaking Ground oraz History and Parts Pack, jest dostępne za 249,99 PLN.

Jeśli zatem myślicie o locie w kosmos, ale ograniczają Was fundusze (to naprawdę droga sprawa!) to może warto pomyśleć o takiej wycieczce poprzez konsolę?:)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze