Eternity’s End w World of Warcraft w lutym!

World of Warcraft nie jest dzisiaj w najlepszym miejscu prawda? Możemy się kłócić, czy tytuł ten wciąż piastuje tytuł króla MMORPG, czy nie, ale wszyscy zgodzimy się, że WoW widział lepsze dni. Pozostaje więc mieć nadzieję, że te lepsze dni jeszcze nadejdą dla tejże gry, bo mimo całego zamieszania dookoła Blizzarda, wciąż chciałbym się móc cieszyć przygodą w Azeroth. Póki co jednak, pozostaje nam Eternity’s End.

Eternity’s End w World of Warcraft w lutym!

Bohaterowie Azeroth już za chwile zaczną swoje przygody w Zereth Mortis, aby zmierzyć się z Jailerem kiedy ostateczny kamień milowy w historii Shadowlands, Eternity’s End ujrzy światło dzienne 22 lutego!

Eternity’s End doda masę nowych mechanik, nagród i aktywności, takich jak:

  • Nowy raid: Sepulcher of the First Ones – Wywalczcie sobie drogę do Jailera poprzez Sepulcher, unicestwiając jego najpotężniejszych dowódców i działając, aby po drodze uratować Anduina, króla Przymierza.
  • Nowa strefa: Zereth Mortis – Przemierzajcie krainę przodków z waszej bazy domowej Haven, nowy quest hub pełen dziennych misji i nowych sprzymierzeńców do współpracy, łącznie z mechanicznymi Automami i Oświeconymi, a także frakcją Brokers.
  • Powrót Zestawów wyposażenia – Zdobywajcie fragmenty nowego zestawu zbroi klasowej z motywem Pierwszych z różnych aktywności, takich jak looty z bossów raidowych, lochy Mythic+ oraz walki PvP, z dodatkowymi bonusami dla każdej specjalizacji klasowej dla zestawów zbroi 2- i 4-częściowych
  • Wiele więcej– oczekujcie dodatkowych aktualizacji i ulepszeń funkcji oraz systemów gry, w tym balansu klas, profesji i więziennej wieży Torghast, a także nowych wierzchowców i zwierzaków do zebrania!

Aby zapoznać się ze wszystkim co Eternity’s End ma do zaoferowania, odwiedźcie stronę World of Warcraft.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze