Earthblade to nowa gra od twórców Celeste

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 20 Kwiecień 2021
  • Komentuj 0

Jeśli szukacie wymagającego indyka z ładnymi pikselami to polecam Celeste. Uprzedzam jednak, że nie jest to łatwy tytuł. Powiem więcej, uzbrójcie się w cierpliwość, bowiem Celeste zwyczajnie da Wam w kość. Ja co prawda nie wymieniłem klawiatury, ani pada, przez ten tytuł, ale byłem blisko. Dlatego z pewną masochistyczną radością wypatruję nowej gry od tych twórców. Zapowiedziano bowiem Earthblade!

Earthblade, czyli nowe dzieło od twórców Celeste

Macie ochotę na więcej Celeste? Obawiam się, że na nic tego typu nie możecie liczyć, ale zespół odpowiedzialny za grę pracuje nad nowym projektem. Ekipa Extremely OK Games zapowiedziała Earthblade. Cóż to takiego?

Przygodówka 2D w pikselowym świecie i w zasadzie to tyle wiemy. Deweloperzy nie zdradzili na temat Earthblade nic więcej. Gra zadebiutuje kiedyś w tym stuleciu. Poważnie, Earthblade nie ma nawet z grubsza określonej daty premiery. Możemy tytuł dostać w tym roku, w przyszłym roku lub za kilka lat.

Twórcy sami wskazują, że poświęcili aż cztery prototypy, aby w końcu Earthblade miało zarys, jako gra, którą chcą stworzyć. Wskazują również, że zajęło im to trzy lata, dlatego na samą grę przyjdzie nam poczekać tyle, ile trzeba będzie. Nikt nie zamierza się śmieszyć. Ruszyła jednak strona internetowa gry, więc ewidentnie coś jest na rzeczy!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze