EA otwiera Creator Network!

Program Creator Network zostaje na nowo otwarty na zgłoszenia od pasjonatów z całego świata. Niezależnie od rozmiaru ich platformy lub preferowanego kierunku artystycznego, twórcy mogą od teraz aplikować aby uzyskać członkostwo w platformie poprzez uzupełnienie prostego formularza online. Dzięki temu ich współpraca i zaangażowanie społeczności stają się jeszcze prostsze niż wcześniej.

EA otwiera Creator Network!

Od YouTuberów pod fotografów, od artystów po prowadzących podcasty czy też od cosplayerów po animatorów, program Creator Network EA celuje aby dotrzeć do nowych społeczności na nowych platformach. Poprzez zapewnienie większych możliwości na wyróżnienie treści w całym ekosystemie EA, twórcy będą mogli pozostać w kontakcie z EA i graczami dzięki możliwości opowiadania własnych, autentycznych historii.

Członkowie programu nie tylko otrzymają priorytetowy dostęp do gier producenta, ale też skorzystają z programu mentoringowego EA, wskazówek i zasobów firmy, które zapewnią im możliwość rozwoju i tworzeniach ekscytujących treści w swoich ulubionych grach. Współpraca EA ze światem gier oznacza również, że twórcy mają możliwość korzystania z ekscytujących wydarzeń, takich jak kluczowe imprezy branżowe i współpraca z talentami, dzięki czemu ich treści zyskują nowe perspektywy, którymi mogą cieszyć się gracze.

Oprócz możliwości tworzenia wszelkiej maści materiałów, program Design Council Game Feedback, który działa w ramach Creator Network, pozwala tym zróżnicowanym grupom graczy dzielić się swoimi przemyśleniami na temat nadchodzących tytułów poprzez możliwość bezpośredniego kontaktu z twórcami w trakcie procesu tworzenia gier.

We wrześniu ubiegłego roku EA uruchomiło program Creator Network, aby lepiej wspierać twórców ze świata gier wideo w tworzeniu atrakcyjnych treści i pomagać im w opowiadaniu własnych historii o grach, które kochają. Podczas jesiennego startu do sieci dołączyło ponad 2000 twórców z ponad 97 krajów z gier takich jak FIFA, The Sims, Battlefield, Apex Legends i innych grach z portfolio firmy. EA chce, aby do końca 2022 roku sieć osiągnęła liczbę 5000 aktywnych twórców na całym świecie, aby gry EA sprawiły autentyczną różnicę wśród swojej społeczności graczy.

Jeśli jesteście zainteresowani całą inicjatywą to po prostu odsyłam Was tutaj po więcej informacji. No i udanej majówki życzę!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze