E3 - Ubisoft zdradza tytuły, które z nim pojadą

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 25 Maj 2018
  • Komentuj 2

Zeszłoroczne targi E3 były dla Ubisoftu złotym strzałem. Zapowiedzieli kilka całkiem ciekawych gier, pokazując przy tym swoje ludzkie oblicze. W tym roku przyjadą do Miasta Aniołów z konkretnymi materiałami, a biorąc pod uwagę jakie tytuły ze sobą przywiozą, to konferencja Francuzów może okazać się tą najlepszą. Konkurencja będzie spora, ale Ubisoft ma naprawdę mocne karty. Zobaczcie sami z czym zawitają w LA.

E3 to największa branżowa impreza na świecie i najmocniej wyczekiwane święto graczy. Tylu premier, ważnych pokazów i topowych zapowiedzi głównych marek gamingu nie uświadczymy nigdzie indziej. Jasne, mamy BlizzCon i EA Play, ale to właśnie Los Angeles co roku w czerwcu zostaje stolicą branży. W tym roku targi odbywają się od 9 do 11 czerwca, a sama konferencja Ubi zacznie się w niedzielę o 22 naszego czasu.

Do tej pory wspominam zapowiedź BGE 2. Widok płaczącego ze szczęścia twórcy Michela Ancela to obraz, którego nie umiem i nie chcę wymazać z pamięci. Możemy zastanawiać się na ile to było show, ale twórcy gier, nawet tych triple a to dalej ludzie, zdolni do odczuwania dumy i radości. Ancel kupił mnie tą łzawą historyjką zupełnie i na nic nie czekam bardziej (no może na Anthema), jak właśnie na Beyond Good and Evil 2. 

Najlepsze 7 minut zeszłorocznego E3!

A co nas czeka w tym roku? Ubi oczywiście dokończy co zaczęło, mam nadzieję, że Ancel pojawi się po raz kolejny z jeszcze lepszym materiałem, bo Beyond Good and Evil 2 pojawi się na pewno! Oprócz tego tytułu pojawi się również ciekawa gra piracka Skull & Bones, która w tamtym roku narobiła nam niezłego smaka i to w zestawieniu z Sea of Thieves na które wszyscy mocno czekali i się rozczarowali.

Oprócz tego zobaczymy:

  • For Honor
  • Starlink: Battle for Atlas
  • Tom Clancy’s The Division 2
  • Transference

I dziś przeczuwam koniec dominacji Mario, Zeldy i innych gier na Switcha (w 2017 zgarniały wszystkie mozliwe nagrody). Trzymam kciuki Ubi!

[Źródło: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze