Wyciekło z Rage 2

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 14 Maj 2018
  • Komentuj 2

Dziś jest 14 maja, a więc dzień który widniał na udostępnionych przez Bethesdę grafikach z rakietą i wieżą Big Bena. Wszystko wskazuje, że jeszcze dziś po południu zobaczymy pełny trailer Rage 2, ale po sieci już krąży teaser. 

Poprzedni tydzień nie był chyba dla Bethesdy najszczęśliwszy. W wyniku pomyłki sklepu Walmart na jaw wyszło kilka niezapowiedzianych jeszcze gier, w tym omawiany tutaj Rage. Studio jakoś przesadnie z tego powodu szczęśliwe nie było i w dość kąśliwy sposób dało temu wyraz na Twitterze:

Szybko po tym do sieci trafiły dwa obrazki z wieżą Big Bena, rakietą, charakterystycznym kolorem różowym oraz liczbami 5 i 14:

Wszystko to wskazywało, że właśnie dziś zobaczymy zapowiedź nowego tytułu studia, najprawdopodobniej Rage'a 2. I wiecie co? Z Bethesdy znowu wyciekło i to najpewniej na kilka godzin przed oficjalną zapowiedzią. Tak, jakoś jest bardzo słaba, ale nie powinno Was to zrazić. Gotowi? Jedziemy:

I jak? Podoba się? Więcej, i najpewniej w znacznie lepszej jakości, Bethesda powinna pokazać nam jeszcze dziś.

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze