E3 będzie darmowe i w pełni online

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 09 Kwiecień 2021
  • Komentuj 0

Jakbyście nie wiedzieli, mamy pandemię. Ewentualnie plandemię, jeśli ktoś woli. Nie oceniam – Wasza sprawa. Niezaprzeczalnym faktem jest jednak, że sytuacja na świecie wpływa na wiele naszych aspektów. I to, czy to się komuś podoba, czy nie! Na rynek growy COVID-19 również mocno wpłynął. Zmiana trybu pracy, przesunięcia, opóźnienia, ale również wzrost liczby graczy tytułów sieciowych. Sporą ofiarą pandemii padły również wydarzenia, wśród nich takie, związane z naszym rynkiem. BlizzCon odwołano w zeszłym roku, aby na początku tego roku zorganizować go w formie „online”. Wszystko wskazuje na to, że powoli trzeba się do tego formatu przyzwyczajać.

E3 za darmo i w pełni online

E3 2021 odbędzie się, ale nie w formie normalnego konwentu. Wydarzenie growe przeniesie się do Sieci, zamiast do Los Angeles. Impreza zaplanowana została na 12-15 czerwca i będzie w pełni darmowa! Jest to dobra wiadomość z której należy się cieszyć.

Kto będzie na E3 2021? Swój udział potwierdził Microsoft, wskazując oddział Xbox. Do tego pojawi się Nintendo, Konami, Capcom oraz Ubisoft. Sony, Activision-Blizzard oraz Electronic Arts nie będzie o dziwo, ale za to odstaniemy Take-Two Interactive, Warner Bros. Games oraz Koch Media.

I to w zasadzie tyle co wiemy. Nie wiadomo na jakiej zasadzie E3 2021 ma działać. Czy firmy dadzą nam jakieś dema swoich gier, czy będzie jedynie demonstracja trailerów nadchodzących tytułów. Nie wiem jak Wy, ale ja czekam, bo tak po prawdzie to jestem głodny nowości!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze