Dziś koniec PewDiePie'a?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 09 Grudzień 2016
  • Komentuj 9

Pożegnanie z Felixem?

Pożegnanie z Felixem?

Dziś o 18:00 skończy się pewna epoka? PewDiePie zgromadził 50 milionów subskrypcji i zapowiada, że jeszcze dziś jego konto zniknie z YouTube'a. Felix Kjellber, którego świat zna jako PewDiePie, to szwedzki gracz, do którego należy największy kanał YouTube na świecie. W zeszłym tygodniu zapowiedział, że jeżeli uda się przekroczyć 50 milionów subskrypcji to on usunie swój kanał na serwisie. Skąd taka decyzja PewDiePie? Od dłuższego czasu nie podoba mu się co się na YouTube dzieje. Wspomina między innymi o dziwnych sytuacjach, w których serwis samoczynnie i bez jego wiedzy przestaje subskrybować kanały, które Felix ogląda. Inną sprawą jest to, że nawet jeśli możecie być stałym widzem jego kanału i mieć kliknięte ''subskrybuj'', to jego nowy film może w ogóle do Was nie dotrzeć. Szerzej o sprawie pisała w zeszłym tygodniu Kamila. Magiczna liczba 50 milionów subskrypcji została wczoraj osiągnięta i na Twitterze PewDiePie'a ukazał się taki oto wpis:
Krótko i na temat. Dziś o godzinie 18:00 polskiego czasu kanał PewDiePie zniknie z internetu. Co się stanie z najpopularniejszą osobą w internecie? Założy nowy kanał i zacznie tworzyć od nowa? A może czeka nas wielki transfer pod skrzydła innego serwisu? Skąd ten pomysł? Od pewnego czasu na profilówce Felixa na Youtube widnieje... Mark Zuckerberg.

Hello Mark, my old friend?

Hello Mark my old friend?

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze