Dungeon Defenders II - jak zacząć?

  • Autor: Broda ty
  • Opublikowano: 25 Wrzesień 2015
  • Komentuj 5

Dungeon Defenders II Poradnik

Czy jesteś dość odważny, by walczyć o Eternię!?

Druga część jednej z najpopularniejszych sieciowych gierek w stylu tower defence przechodzi powoli na model darmowy - Dungeon Defenders II to jeden z najładniej wykonanych tytułów tego gatunku. Zadajecie sobie pytanie "w co by tu pograć?". No to proszę bardzo... Dungeon Defenders II znajdziecie między innymi w giveaway na Alienware, zaproście znajomych i grajcie! Wielu nie rozumie tej gry na początku - dlatego mamy dla Was poradnik dla początkujących w Dungeon Defenders II :-)

Dungeon Defenders II

No nie bądź grumpy... zagraj sobie...

Odpalając ten tytuł po raz pierwszy wielu graczy zastanawia się, którą postać wybrać, która jest najlepsza, jak się buduje i o co ogółem chodzi w tej grze. Korzystając z poradnika Lenarta będziecie mogli od razu wbić się do gry, planować rozwój swoich postaci oraz zrozumiecie jak działa mechanika tego tytułu.
Sprawdź Dungeon Defenders II na Steam
W poradniku znajdziecie między innymi opis tworzenia postaci, omówienie budowania elementów obronnych oraz opis tego, co znajduje się w kampanii i misjach. Poradnik jest solidną pigułą - 5 minut i od razu będziecie wiedzieć jak zacząć swoją przygodę w drugiej części Obrońców Podziemi! Szukaliście praktycznie darmowej gry, w którą można pobawić się z kolegami? Na początku newsa znajdziecie odnośnik do akcji rozdawania kluczy na Alienware. Macie więcej pytań? System komentarzy jeszcze wczoraj był gdzieś pod newsem, może dalej tam jest! ;) brodatyavatar

Lenart

Lat 22 w gry gram od blisko 17 lat, początkujący streamer, mało znany youtuber, który nie potrafi grać w jedną grę przez całe życie, dlatego gra w każdą po trochu. Pogadać ze mną możecie na porannych livestreamach! YouTube  Facebook   Twitch

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze