To już na pewno Battlefield V

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 17 Maj 2018
  • Komentuj 5

Koniec spekulacji. Najnowsza odsłona serii Battlefield ujawniona zostanie 23 maja i będzie nazywać się ''Battlefield V''. 

Właściwie to datę prezentacji znamy już od jakiegoś czasu, choćby z materiału Kromki, który pokazywaliśmy Wam jakiś czas temu. Jedyne czego naM teraz brakowało, to oficjalne potwierdzenie nazwy nowej gry. Mówiło się o Battlefieldzie 2018, ale pojawiły się też sugestie, że nowy Battlefield może być trzecią częścią Bad Company.

Nie tym razem.  EA na Twitterze oficjalnie informuje:

Oczywiście nadal nie wiemy w jakich realiach Battlefield V będzie się rozgrywał. Sporo wskazuje jednak na to, że zostaniemy przeniesieni w czasy II Wojny Światowej, a literka ''V'' symbolizuje ''Victorię'' jaką alianci odnieśli nas państwami Osi. Ale! W DICE tłumaczą, żeby ''V'' czytać jak jednak rzymskie ''pięć''. 

Sprawa się wyjaśni właśnie 23 maja, a więc już w przyszłym tygodniu, kiedy najpewniej zobaczymy pierwsze fragmenty rozgrywki.

Szczegółów na temat tego tytułu na pewno będzie więcej na EA Play, czyli wydarzeniu Electronic Arts poprzedzającym targi E3. EA Play rozpocznie się 9 czerwca o godzinie 20:00. 

[źródło: twitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze