Dune: Spice Wars ujawnia datę premiery

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 27 Sierpień 2023
  • Komentuj 0

Deweloper Shiro Games i wydawca Funcom z dumą ujawniają, że Dune: Spice Wars, pierwsza gra osadzona w uniwersum Dune od dwóch dekad, wyjdzie z wczesnego dostępu we wrześniu. W ciągu nieco ponad roku wczesnego dostępu Shiro Games wydało pięć dużych aktualizacji, które znacznie rozszerzyły grę. Gracze mogą posmakować cennej przyprawy w zupełnie nowym zwiastunie Dune: Spice Wars Gamescom.

Dune: Spice Wars ujawnia datę premiery

Dune: Spice Wars pozwala graczowi poprowadzić jeden z Wielkich Domów Imperium do dominacji nad Arrakis i przepływem przyprawy. Dzięki intrygom, działaniom wojennym, ekonomii i szpiegostwu będziesz rządził pustyniami lub zostaniesz w nich pogrzebany.

Od momentu wylądowania na Arrakis gracze doczekali się dodania trybu wieloosobowego, Domu Corrino, jednostek latających, nowych budynków, znacznych ulepszeń SI, scenariuszy Podboju, innych funkcji wymaganych przez społeczność i wielu, wielu innych. Dzięki zaangażowanej społeczności i skutecznej komunikacji, z każdą aktualizacją pojawiały się również poprawki błędów, balans i ulepszenia jakości życia.

Od samego początku aktualizacje koncentrowały się nie tylko na rozwijaniu gry o nowe funkcje i zawartość, ale także na uczynieniu jej grą strategiczną 4X, która jest dostępna dla osób odkrywających gatunek. Dune: Spice Wars ukaże się poza wczesnym dostępem we wrześniu.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze