Duchy w dzikich krajach

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 27 Maj 2016
  • Komentuj 5

Kim są tytułowe Duchy?

Kim są tytułowe Duchy?

Prawie rok kazał nam czekać Ubisoft na kolejną porcję wiadomości o Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands. Dostaniemy takie trochę The Division tyle, że Nowy York zastąpi Boliwia? Podobnie jak najsławniejsza ostatnio produkcja Ubisoftu - The Division - Ghost Recon Wildlands oferował będzie duży otwarty świat, który gracze będą mogli bez trudu zwiedzać, choć MMOsem nie będzie. Trailer gry skupia się przede wszystkim na tytułowych ''Duchach'' i pokazaniu nam świata, w którym działają:
Na filmie dość wyraźnie można zobaczyć, że Ubi mocno postawi na grę w kooperacji - zobaczycie tam kilka ujęć, w których główną rolę gra czterech żołnierzy oddziału Ghost - czyli znowu podobnie jak w The Division, o którym pisał dla Was ostatnio Brodaty. W grę jeszcze nikt oczywiście na grał, ale jak to bywa w przypadku Ubi juz teraz dowiadujemy się o edycjach specjalnych i ich cenach.  Ghost Recon Wildlands wypuszczone będzie w czterech edycjach, a za najdroższą trzeba będzie wyłożyć nawet ponad 600 zł (150 euro)! Co dostaniecie za taką kasę? 159638974 Osobiście, patrząc na to co Francuzi ostatnio ze swoimi grami robią, na pre-ordera bym się nie rzucał tylko poczekał aż ktoś sprawdzi czy warto. O grze na pewno dowiemy się więcej podczas E3, a to już za nieco ponad dwa tygodnie. Premiera Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands ma nastąpić najpóźniej w marcu przyszłego roku. Gra pojawi się na konsolach obecnej generacji i komputerach PC.

Boliwię będzie można zwiedzać samochodem!

Boliwię będzie można zwiedzać samochodem!

[źródło: ghost-recon.ubisoft.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze