Drogie Panie, wszystkiego dobrego od Sony!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 08 Marzec 2019
  • Komentuj 1

Piękne Panie wszystkiego najlepszego! Życzę Wam tego nie tylko ja, ale również cała Redakcja Jarock i Ekipa Jarock.pl. Wam zaś drodzy Panowie życzę, by tych mądrych i silnych niewiast nie zabrakło na Waszej drodze!

Sony również świętuje ten wyjątkowy dzień, szczególnie mocno kojarzony u nas z czerwonymi goździkami. A kto oprócz mamy, babci, żony, córki i siostry może być idealnym symbolem 8 marca? Najsilniejsze charaktery kobiece z gier oczywiście!

Z tego powodu Sony udostępniło nowy motyw na PlayStation4, z ulubionymi bohaterkami z gier takich jak: Detroit, Horizon: Zero Dawn, Uncharted, The Last of Us, Bloodborne i paru innych. Nowe tło za darmo zawsze się przyda, a oprócz niego Sony podzieliło się z nami filmikiem, w którym przedstawicielki branży współpracujące z Sony opowiadają o ważnej roli jaką pełnią w powstawaniu gier na PS4 i ich miejscu w środowisku deweloperskim. Warto rzucić okiem, bo filmik trwa niecałe 3 minuty.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze