Majówka 2017 z PS Plus

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 28 Kwiecień 2017
  • Komentuj 0
_FUeQ Jeśli nie macie planów na majówkę, to dzięki Sony już je macie. W ramach majowego PlaySation Plus będziecie mogli pograć w przygodowe Tales from the Borderlands czy izometrycznego shootera Alienation. Sony w ten długi majowy weekend nie zapomniało o graczach, nowe gry pokażą się na PS Plus już drugiego maja. Wśród nich najważniejsze jawią się wspomniane już tytuły od Telltale Games i fińskiego Housemarque. Tales from the Borderlands to jedna z bardziej udanych produkcji Telltale. Gra zabiera nas do świata Borderlands, stworzonego przez Gearbox Software shootera, który szturmem podbił rynek strzelanek. W Tales from the Borderlands wcielamy się w Rhysa, pracownika przepotężnej korporacji Hyperion, oraz we Fionę, zawodową oszustkę i kanciarkę. Akcja gry ma miejsce po wydarzeniach, które miały miejsce w Borderlands 2.

Poznajecie tego niebieskiego przystojniaka?

Poznajecie tego niebieskiego przystojniaka?

Alienation to z kolei zupełnie inny typ gry: bardzo dynamiczna strzelanka zrobiona w rzucie izometrycznym, stawiająca, przede wszystkim, na sporo akcji. Za grę odpowiada studio Housemarque, które miało okazję pracować przy podobnych grach, jak np. Dead Nation czy Resogun. Fabuła Alienation stawia naprzeciw siebie dwie strony - wyposażonych w nowoczesny sprzęt najemników oraz chcących ich zniszczyć obcych. Warto wspomnieć, że do Alienation dodano tryb współpracy, nie będziecie więc skazani na grę solo. Ale gry na PS4 to nie wszystko, co znajdziecie w ofercie. Posiadacze PS3 będą mogli pograć w Blood Knights oraz Port Royale 3: Pirates and Merchants, a Ci z Was, którzy wolą PS Vita, w maju odpalą Laser Disco Defenders i Type: Rider. Nic tylko korzystać!

Rozwałka pełną gębą!

Rozwałka pełną gębą!

[źródło: informacja prasowa, blog.eu.playstation.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze