Drogi Odkupienia w Najmroczniejszym Lochu 2

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 04 Kwiecień 2023
  • Komentuj 0

Red Hook Studios wypuściło ostatnią aktualizację Early Access dla Darkest Dungeon II. Aktualizacja "Redemption Road" odświeża i przerabia system przemierzania mapy w grze, aby dodać strategiczną głębię, a także usprawnić sterowanie. Dyliżans będzie teraz podatny na różne niebezpieczeństwa, a ponadto posiada żetony pancerza i kół, które można wyczerpać w trakcie podróży. Teraz bardziej niż kiedykolwiek ważne jest, by dobrze się rozeznać i uważnie wybierać trasy.

Drogi Odkupienia w Najmroczniejszym Lochu 2

Zwierzęta również w końcu się pojawiły! Do odblokowania jest w sumie 10 zwierzaków, z których każdy zapewnia własne efekty definiujące wyprawę. Ci uroczy i zakręceni towarzysze stanowią promyk światła w tym ponurym świecie. W ramach tej aktualizacji wprowadzono wiele innych zmian w rozgrywce, poprawek balansu i ulepszeń jakości życia. Obejmują one takie elementy, o które prosiła społeczność, jak rekonfiguracja Doliny, przeprojektowanie wstrętu i uczynienie punktacji świec bardziej liberalną, zwłaszcza dla nowych graczy.

Darkest Dungeon II opuści Early Access 8 maja tego roku na Steamie i Epic Games Store. W pełnej wersji gry znajdzie się tuzin grywalnych bohaterów, każdy z własną pięciorozdziałową historią, pięć regionów, pięciu bossów końcowych i metagame hub ("The Altar of Hope") z obszernymi trwałymi ulepszeniami. Aktualizacja Redemption Road jest ostatnią aktualizacją zawartości przed wydaniem pełnej wersji 1.0 w maju.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze