Driftland z kampanią fabularną i multiplayer

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 06 Marzec 2019
  • Komentuj 0

Chociaż od wejścia Driftland w early access minęło już sporo czasu, gra mocno się rozrosła i spełniła wiele oczekiwań fanów. Teraz spełnia kolejne, dodając fabularną kampanię oraz tryb multiplayer.

O samej grze pisaliśmy już nie raz i nie dwa, a nawet przeprowadziliśmy wywiad z jej twórcami ze Star Drifters, którzy opowiedzieli o swoich planach i celach. Miło widzieć, jak te plany stają się rzeczywistością.

Już wczoraj z nową aktualizacją pojawiła się pierwsza kampania dla frakcji ludzi. Historia dwóch braci jednoczących wrogie frakcje przyniesie nowe mapy, nowe modele i jednostki, a także tutorial.

"Gdy planeta jest zniszczona, jedynie nadzieja pozwala przetrwać. I to właśnie ona ma być wlana do ludzkich serc przez młodego maga o imieniu Emeryk, który za namową swojego praworządnego brata Uriasa chce doprowadzić do sojuszu z Mrocznymi Elfami, kierowanymi przez kapłankę Shalh'yrę.

Gracz towarzyszy Emerykowi, niesfornemu chłopcu o niezwykłych zdolnościach magicznych, w jego misji zjednoczenia ludzkich królestw i odbudowania planety."

W najbliższych tygodniach, jeszcze przed oficjalną premierą gry, pojawi się kolejna aktualziacja, która wprowadzi długo wyczekiwany tryb multiplayer. Osobiście nie mogę się doczekać, aż zagram w Driftalnd: The Magic Revival ze znajomymi. Grę serdecznie polecam zarówno ja, jak i tysiące jej fanów zachwyconych pomysłowością twórców. I oby tak dobrze szło aż do aktualizacji 1.0!

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze