Dreams spełni mokre sny graczy

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 18 Grudzień 2018
  • Komentuj 0

Dreams zaliczyło już parę opóźnień na swojej drodze, ale podczas tegorocznej prezentacji na E3 twórcy gry zapowiedzieli beta testy na koniec roku. Rok faktycznie zaraz się kończy, ale informacji wciąż nie ma. Nie wszystko jednak stracone, bo ta sytuacja może zmienić się już dzisiaj.

Na godzinę 18 naszego czasu zaplanowany jest stream Media Molecule, który delikatnie sugeruje, że nie będzie takim tylko zwykłym streamem. 

Dreams to jedna z tych gier, które z początku ciężko ocenić. Z jednej strony uroczy indyk na PS4, z drugiej strony bajkowe historyjki, a z trzeciej po prostu kreator gier w formie... gry. Na materiale z E3 widać wyraźnie, że możemy kreować, animować i budować własne historie, oparte na elementach, które stworzymy. 

Z pewnością warto obejrzeć dzisiejszego streama i zobaczyć co przygotowali dla nas twórcy, a jeśli zapowiedzą otwarte beta testy to...

[Źródło: twitter.com/mediamolecule]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze