Dobrzy Gracze Fortnite poszukiwani!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 18 Kwiecień 2019
  • Komentuj 0

Dobry Gracz to świetna inicjatywa marki Bloody, o której już raz Wam wspominałam, ale dzisiaj warto chyba napisać raz jeszcze, bo akcja rozszerza się o grę Fortnite. Ćwiczenie skilla w najpopularniejszym battle royalu da Wam szansę zdobycia profesjonalnego sprzętu gamingowego.

Wystarczy że zarejestrujecie się na dobrygracz.pl i dołączycie do grona 17 tysięcy aktywnych dobrych graczy, którzy już wymieniają punkty z gier na nagrody. Dokładny regulamin akcji znajdziecie tutaj.

Do zdobycia są klawiatury mechaniczne B760 z przełącznikami Light Strike, myszki P80 Pro oraz Słuchawki M550 oraz wiele innych peryferiów tej marki, a także kody rabatowe na ich zakup.

Punkty zdobyć można za aktywności na portalu oraz w grach CS:GO i League of Legends. Za jakiś czas dołączą również kolejne tytuły, więc warto śledzić akcję i spróbować swoich sił. W końcu wszyscy jesteśmy dobrymi graczami, nie?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze