Dobry Gracz i WW3 na PGA

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 12 Październik 2018
  • Komentuj 1

O samym projekcie Dobry Gracz pisałam Wam niedawno, więc odsyłam do poprzedniego materiału. Jeśli jednak wizja darmowego sprzętu za granie w CS:GO jest kusząca, to na PGA ekipa Bloody zaprezentuje Wam całą akcję, oraz udzieli Wam odpowiedzi na wszystkie pytania. 

Dołącz do akcji Dobry Gracz

Warto również sprawdzić sprzęt Bloody, który zdobyć możecie przez program Dobry Gracz. Zawsze lepiej zbierać punkty, kiedy wiemy na co chcemy uzbierać!

To jednak nie jedyna trakcja stoiska Bloody! Pojawi się również okazja, by spojrzeć na mocno wyczekiwane World War 3, które zaprezentuje The Farm 51. Premiera wczesnego dostepu 19 października, ale już od dzisiaj będziecie mogli sprawdzić grę i zagrać razem z jej twórcami w hali nr 5 na stoisku Bloody!

Kto wie? Może zgarniecie też koszulkę z logiem gry?

A jak chcecie zdobyć pierwsze punkty Dobrego Gracza, to lećcie na stoisko zrobić sobie fotę! Konkurs na najlepsze zdjęcia możecie sprawdzić tutaj.

[Źródło: facebook.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze