Diablo Immortal ruszyło z betą

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 02 Listopad 2021
  • Komentuj 0

W pierwszym półroczu 2021 odbyły się szczegółowe zamknięte alfa-testy Diablo Immortal, podczas których członkowie społeczności przekazali Blizzardowi cenne uwagi na temat wszystkich funkcji i systemów gry. Od tego czasu zespół twórców ciężko pracuje nad wprowadzeniem tych opinii w życie oraz nad nowymi, ekscytującymi aktualizacjami gry. Teraz z radością ogłaszają kolejny etap powstawania Diablo Immortal – zamknięte beta-testy!

Diablo Immortal ruszyło z zamkniętą betą

Podobnie jak miało to miejsce w przypadku poprzednich publicznych testów Diablo Immortal, zamknięta beta będzie dostępna tylko na urządzenia z systemem Android w wybranych regionach świata dla ograniczonej liczby uczestników. Awanturnicy, którym się poszczęści i zostaną zaproszeni do udziału w beta-testach, otrzymają powiadomienie z Google Play ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi logowania i rozpoczęcia zabawy.

Najpierw dostęp do gry otrzyma Kanada. W najbliższych tygodniach Blizzard otworzy również serwery w Korei, Japonii i Chinach, gdzie testowa wersja gry będzie dostępna w językach lokalnych.

W zamkniętej becie Diablo Immortal pojawi się masa aktualizacji i zupełnie nowej zawartości gry:

  • Nowa grywalna klasa postaci – nekromanta. Ożywiaj zwłoki i stwórz armię umarłych, miotając klątwy i zarazę na wrogów Sanktuarium.
  • Ulepszenia rozgrywki w trybach PvP oraz PvE. Popularny, oparty o frakcje system PvP i PvE zwany Cyklem Konfliktu został wzbogacony o batalię 30 na 1 o nazwie Wyzwanie Wodza Nieśmiertelnych . Do systemu Pól Bitew PvP 8 na 8 dodano tablice wyników. Wprowadzono nowy system ekwipunku dla rozwiniętych postaci – zestawy. Gracze będą teraz mogli zmierzyć się z bossami rajdu Piekielny Relikwiarz w grupie złożonej z maksymalnie 8 osób.
  • Obsługa kontrolera. Gracze będą mogli wypróbować wstępną wersję systemu obsługi kontrolera w Diablo Immortal.
  • Opcjonalne zakupy w grze. Wszystkie postępy graczy zostaną wyzerowane po zakończeniu zamkniętych beta-testów, a środki przeznaczone na ewentualne zakupy zostaną zamienione na równowartość w postaci kredytów w grze i będą dostępne po premierze Diablo Immortal.

Dokładna data zakończenia zamkniętej bety zostanie podana w późniejszym terminie. Pozostaje czekać, aż Diablo Immortal pojawi się i w Polsce. Przecież wszyscy mamy telefony, prawda?:)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze