Death Stranding na PC w czerwcu

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Marzec 2020
  • Komentuj 0

Już od jakiegoś czasu wiemy, że Death Stranding zawita na PC. Norman Reedus dostarczy nam samego siebie w paczce lub wydaniu cyfrowym 2 czerwca. Oznacza to, że tegoroczne wakacje spędzimy, wędrując po nietypowej wizji przyszłości świata Hideo Kojimy, bawiąc się w kuriera. Patrząc po recenzji Kamili, to zdecydowanie warto będzie dać temu tytułowi szansę. Chociaż jestem przekonany, że Death Stranding nie każdemu przypadnie do gustu.

Death Stranding na PC, tak po prostu

Death Stranding trafi na Steam oraz Epic Games Store już 2 czerwca. Blaszakowa wersja pojawi się z trybem fotograficznym, wsparciem dla ogromnych rozdzielczości (i jeszcze większych monitorów panoramicznych) oraz odblokowanym FPS-ami. Tak, pogramy bez żadnych limitów. To jednak nie wszystko!

Pojawi się również crossover/specjalne wydarzenie, łączące Death Stranding z Half-Life! Nie wiadomo, czy przybierze bogatszą formę niż kilka przedmiotów kosmetycznych oraz drobniejsze drobnostki. Niemniej, coś takiego pojawi się.

Zawartość Death Stranding na PC.

Zamówienie przedpremierowe zapewni Wam również dostęp do kilku drobnych upominków, ale nie jest to nic, bez czego nie można się obejść. Zamierzacie kupić Death Stranding na PC?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze