Crash Bandicoot 4 na PC w marcu!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 14 Marzec 2021
  • Komentuj 0

Ulubiona pomarańczowa maskotka wszystkich graczy zalicza mocne lądowanie na PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch, ponieważ Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas jest już dostępny na tych właśnie platformach. Sympatyczny jamraj nie zapomniał jednak o użytkownikach PC, ponieważ gra pojawi się też na komputerach osobistych poprzez Battle.net już 26 marca!

Crash Bandicoot 4 na PC w marcu!

Wraz z premierą Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas na nowych platformach, Activision Blizzard, Inc. rozpoczyna imprezę z okazji 25-tych urodzin Crasha na wysokich obrotach, organizując uroczystości, które będą wprawiały graczy w zakręcony nastrój przez cały rok! W pierwszym wydarzeniu z wielu, które nadejdą z okazji srebrnego jubileuszu Crasha oraz wielu żyć, które utracił po drodze, fani jamraja zyskają dostęp do darmowych skórek Bare Bones dla Crasha i Coco zaraz po ukończeniu drugiego poziomu gry.

Użytkownicy PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S będą mieli okazję podziwiać naprawdę NIE-SA-MO-WI-TĄ grafikę, doświadczając gry jako Crash, jego znajomi i wrogowie w 4K i 60-ciu klatkach na sekundę. Zabawa nie kończy się jednak na tym, bo jamraje wprosiły się także na imprezę na Nintendo Switch, pozwalając fanom na doświadczenie Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas także w wersji przenośnej.

Stworzona przez Toys for Bob, gra Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas jest już odstępna na PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Zamówienia przedsprzedażowe są także otwarte dla edycji PC poprzez Battle.net. Premiera na blaszakach zaplanowana została na 26 marca.

Gracze posiadający grę na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox One oraz Xbox One X posiadają możliwość ulepszenia swojej gry do wersji next-gen bez dodatkowych kosztów (oprócz Japonii) w obrębie tej samej rodziny konsol.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze