Deadpool numerem jeden

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Styczeń 2017
  • Komentuj 0

Deadpool wyraźnie zaskoczony wyróżnieniem

Deadpool wyraźnie zaskoczony wyróżnieniem

Dzień Niepodległości: Odrodzenie, Legion Samobójców, Batman vs. Superman: Świt Sprawiedliwości czy Zjawa to jedne z najchętniej piraconych filmów w 2016 roku. Najchętniej jednak ściągaliście Deadpoola. Film z Ryanem Reynoldsom okazał się absolutnym objawieniem zeszłego roku. Choć budżet filmu nie zbliżał się swoją wielkością do produkcji z X-menami czy filmowym Warcraftem to i tak zrobił furorę. To właśnie niepozorny, wydawałoby się, Deadpool podbił Wasze serca i okazał się najchętniej ściąganym filmem roku 2016. A kiedy już przy superbohaterach jesteśmy. To właśnie filmy wokół ''obrońców ludzkości'' piracisliście najchętniej. Drugie miejsce na liście przypadło Batmanowi z Benem Affleckiem, a trzecie zajął ulubieniec USA - Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów.

Warcraft nie podbił ani serc krytyków, ani piratów

Warcraft nie podbił ani serc krytyków, ani piratów

Zaskakujący może być wynik Przebudzenia Mocy, który zajął dopiero czwarte miejsce. Wydawałoby się, że najgłośniejsza premiera końcówki 2015 roku ''wybije się'' w 2016 na pierwsze miejsce na liście. Zaraz za GW uplasowała się najnowsza produkcja z X-menami, a ważny z punktu widzenia graczy Warcraft uplasował się na szóstym miejscu. Siódme miejsce okupuje Dzień Niepodległości: Odrodzenie, a mający nawiązać równorzędną walkę z Deadpoolem Legion Samobójców, wśród najchętniej ściąganych filmów zajął ''dopiero'' miejsce ósme. Dziewiątą i dziesiątą pozycję zajmują odpowiednio Znaleźć Dory oraz Zjawa. Pytanie tylko czy to sukces czy porażka tych filmów?

Najchętniej ściągane filmy 2016 według portalu Torrentfreak.com

1.Deadpool

2. Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

3. Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

4. Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy

5. X-Men Apocalypse

6. Warcraft: Początek

7. Dzień Niepodległości: Odrodzenie

8. Legion Samobójców

9. Gdzie jest Dory?

10. Zjawa

Czy Rouge One wdrapie się ''na szczyt'' w tym roku?

Czy Rouge One wdrapie się ''na szczyt'' w tym roku?

[źródło: torrentfreak.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze