Dawntrail nowym dodatkiem do FFXIV

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 01 Sierpień 2023
  • Komentuj 0

Square Enix ogłasza Dawntrail, piąty dodatek do cieszącego się uznaniem graczy MMO FINAL FANTASY XIV Online, którego premiera zaplanowana jest na lato 2024 roku. Rozszerzenie zostało po raz pierwszy ujawnione przez producenta i reżysera Naoki Yoshidę podczas jego przemówienia na FINAL FANTASY XIV Fan Festival 2023 w Las Vegas, wraz z nowym zwiastunem oferującym przedsmak przygód, które nadejdą, gdy Wojownik Światła po raz pierwszy wyruszy do Nowego Świata, Turalu.

Dawntrail to nowy dodatek do FFXIV

W niespodziewanym ogłoszeniu do Yoshidy dołączył dyrektor generalny Microsoft Gaming Phil Spencer, aby potwierdzić, że długo oczekiwana wersja Xbox uznanej przez krytyków gry MMO pojawi się na Xbox Series X|S wiosną 2024 roku, a otwarta beta rozpocznie się podczas serii Patch 6.5x. Ta dostępna wyłącznie w wersji cyfrowej gra będzie również obsługiwać rozdzielczość 4K na konsolach Xbox Series X.

Wreszcie, Yoshida ujawnił nadchodzącą współpracę z hitowym Fall Guys firmy Mediatonic. "Warriors of Light Fame Pass" zostanie wydany w Fall Guys 22 sierpnia 2023 r., a nowa atrakcja Gold Saucer inspirowana Fall Guys pojawi się w FINAL FANTASY XIV Online jako część serii Patch 6.5x.

Po ogłoszeniu zupełnie nowego rozszerzenia do uznanego przez graczy MMO FINAL FANTASY XIV Online - Dawntrail - SQUARE ENIX ujawniło pierwsze szczegóły dotyczące patcha 6.5, zatytułowanego "Growing Light", który zawiera punkt kulminacyjny wielokrotnie nagradzanego rozszerzenia Endwalker, otwierającego drogę do nowych przygód.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze