Darmowy tydzień w świecie Nirn

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 30 Listopad 2017
  • Komentuj 1

Świat Elder Scrolls Online zaludnia już 10 milionów poszukiwaczy przygód! Z tej okazji od dziś przez zbliżający się tydzień w TES: Online zagracie za darmoszkę.

Dawno nic o online'owej wersji The Elder Scrolls nie było słychać, ale twórcy wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę. Bethesda świętuje właśnie dołączenie do gry 10-cio milionowego gracza i zaprasza wszystkich chętnych do darmowego zwiedzania planety Nirn i kontynentu Tamriel. Z promocji mogą cieszyć się posiadacze PCtów i PS4 (jeśli mają wykupione PS Plus), ale promocja z jakiś względów ominie graczy z Xboxami One.

Darmowa zabawa potrwa do szóstego grudnia i, jak to zwykle bywa przy okazji tego typu promocji, wszystkie zachowane przez Was postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji gry. Jeśli zdecydujecie się dołączyć do zabawy, to Bethesda ma dla Was jeszcze 500 koron do wydania w grze. 

To nie koniec atrakcji, jakie czekają na graczy, bo #10MillionStories Celebration to nie tylko darmowy tydzień, ale także specjalne wydarzenie w grze, w którym ukończenie wylosowanego przez system lochu, na poziomie normalnym lub weteran, przyniesie graczowi Mysterious Reward Box, czyli skrzynkę z różnego rodzaju artefaktami przeznaczonymi dla naszej postaci. 

Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie produkcji, tam też będziecie mogli skorzystać z promocji. W TES: Online grał jakiś czas temu duet Rock&Rojo i wygląda na to, że bawili się znakomicie.

[źródło: elderscrollsonline.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze