Czołgiem w piłkę!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 13 Czerwiec 2014
  • Komentuj 1
http://youtu.be/8CF-D53fwCA Mistrzostwa Świata w piłkę nożną oficjalnie rozpoczęte, w meczu miedzy Brazylią a Chorwacją padł wynik 3:1. Cały świat rozpoczyna footballową gorączkę, która potrwa co najmniej miesiąc. Jak na mundial zareagowała branża gier? Wargaming, twórcy World of Tanks, pozazdrościli FIFA ich własnych rozgrywek i postanowili wprowadzić własny turniej o nazwie World Football Championship. Jak to będzie działało? Fani WoT będą mogli odetchnąć trochę od wysadzania się nawzajem w powietrze na polu chwały, zamiast tego będą mogli wysadzać się w powietrze na boisku piłkarskim przy okazji starając się wbić ogromną piłkę drużynie przeciwnika.

foot_2

Mod zamienia mapę Himmelsdorf w dość specyficzne boisko piłkarskie. Gracze dzielą się na dwie 3-osobowe drużyny i mają 7 minut na wbicie bramki. Do wyboru będzie tylko jeden rodzaj pojazdu, specjalnie stworzony na potrzeby World Football Championship wyścigowy czołg T-62A Sport. Za wzięcie udziału w wydarzeniu gracze otrzymają normalne punkty doświadczenia oraz specjalny przygotowany na tą okazję medal  Football Player 2014. Do strzelenia gola  możemy wykorzystywać wszystkie części czołgu łącznie z działem, które okazuje się świetnym narzędziem do strzałów dystansowych. Zdobycie 3 goli kończy mecz.

soccer_shot_004

World of Tanks to jeden z najbardziej komercyjnie udanych projektów free-to-play na komputery PC (WoT doczekał się także wersji na Xboxa 360). Obecnie zarejestrowanych jest około 60 milionów graczy, którzy codziennie toczą ze sobą ogromne pancerne bitwy. W World Football Championship pogracie podczas trwania mundialu czyli do 13 lipca kiedy to rozegrany zostanie wielki finał piłkarskich mistrzostw świata.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze