Czekamy na Dragon Age 4?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 08 Kwiecień 2017
  • Komentuj 5

Następca Inkwizycji pokazany tego lata?

Następca Inkwizycji pokazany tego lata?

Wydawało by się, że BioWare ma masę roboty z naprawianiem Andromedy, ale widać jest jeszcze czas na inne projekty. Projekty pokroju następnego Dragon Age, który jest już chyba w produkcji. Od zapowiedzi jakiejkolwiek gry jesteśmy bardzo, ale to bardzo daleko, BioWare ciągle mierzy się z poprawkami jakich oczekują fani do najnowszego Mass Effecta. Tymczasem prawdopodobne jest, że część pracowników studia pracuje przy kolejnej odsłonie Dragon Age'a. Skąd takie podejrzenie? Wszystko przez konto aktorki Alix Wilton Regan na Instagramie, na którym podzieliła się tym zdjęciem:

Alix Wilton Regan ujawniła prace nad DA4?

Alix Wilton Regan ujawniła prace nad DA4?

Pewnie właśnie sobie myślicie ''zdjęcie jak zdjęcie, niczego szczególnego tu nie ma''. Zgodziłbym się z Wami gdyby nie dwie sprawy: po pierwsze Alix użyczała już głosu postaciom z gier BioWare, w tym w poprzedniej części Dragon Age'a, gdzie wcieliła się w elfkę. Drugą sprawą jest wiele mówiący podpis pod zdjęciem: ''Z powrotem w studio, niszczę światy... ona jest bardzo, bardzo, bardzo wściekłym #Elf''. Fani natychmiast skojarzyli jedno z drugim i widzą we wpisie Ragan bardzo nieoficjalną zapowiedź Dragon Age 4. A kiedy usłyszymy coś bardziej oficjalnie? W czerwcu odbędzie się EA Play, więc jeśli coś naprawdę jest na rzeczy to więcej usłyszymy właśnie z eventu w Los Angeles.

Szykuje się gorące EA Play

Szykuje się gorące EA Play

[źródło: instagram.com, psu.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze