Remaster dwóch gier Command & Conquer

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 15 Listopad 2018
  • Komentuj 3

Przyszło nam żyć w prawdziwie szalonych czasach, a raczej Erze Remasterów. Zewsząd bowiem dowiadujemy się o pomysłach na odkurzenie starych serii. Czy to Crash i Spyro. Czy StarCraft i WarCraft III. A teraz dochodzi do tego seria Command & Conquer!

Nie, to nie żart. Electronic Arts poinformowało, że rozpoczyna swoją remasterową kampanię serii Command & Conquer. Na pierwszy ogień idzie pierwsza gra, czyli samo Command & Conquer oraz alternatywna historia, czyli Command & Conquer: Red Alert. Pierwszy tytułów dotyczy wojen o tiberium (unikatowy surowiec), a drugi stara się pół żartem, pół serio odpowiedzieć na pytanie ”co by było, gdyby…?”.

Warto przy tym zaznaczyć, że obie gry zostaną w pełni zremasterowane – oznacza to, że każdy dodatek załapie się na odświeżenie, więc otrzymamy kompletne produkcje. To jednak nie wszystko! Za wskrzeszenie legendy odpowiadać będzie studio Petroglyph Games, czyli ekipa, która w dawnych czasach wchodziła w skład pracowników Westwood. Oznacza to, że twórcy oryginałów dostarczą nam zremasterowane edycje serii Command & Conquer.

Daty premier jeszcze nie znamy, ale wiemy, że całość jest już bliżej, niż dalej. Mnie do pełni szczęścia brakuje jedynie Command & Conquer: Red Alert 2 :)

[Źródła: PC Gamer, IGN, Polygon]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze