Czas znowu porządzić!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 02 Czerwiec 2017
  • Komentuj 1

''Pięć lat emerytury wystarczy'' zdaje się mówić sławny El Presidente, który wróci za sprawą kolejnego Tropico. Gra ukaże się w 2018 roku.

El Presidente wróci w 2018 roku

Kariera El Presidente rozpoczęła się w 2001 roku, kiedy na rynek trafiła pierwsza gra z serii tworzone przez studio PopTop Software. Tropico dość szybko podbiło serca graczy i choć nie było pozbawione błędów, na stałe wpisało się w krajobraz gier startegiczno/ekonomicznych. 

''Czas wrócić do gry'' napisał przyszły przywódca jednej z bananowych republik na Spliterze (tropicalny odopowiedni Twittera), po tym co usłyszał w radiu na temat światowej sytuacji politycznej (mur Trumpa, Brexit czy coś o Korei Północnej). El Presidente chyba nie ma wyboru - musi znowu przejąć stery w swoim państwie.

A stanie się to za pomocą kolejnej gry z serii Tropico, której teaser trafił do sieci. Nie znamy pełnego tytułu gry, choć najprawdopodobniej oznaczona ona będzie po prostu cyferką 6. Nowe Tropico ma trafić nie tylko na blaszaki, ale także na PS4 i Xboxa One.

[źródło: Kalypso Media - YouTube]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze