CyberVlogi wracają

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 23 Marzec 2017
  • Komentuj 0
Pełna automatyzacja, samochody, które nie potrzebują kierowcy, a może sferyczna opona? W jaką stronę zmierza motoryzacja? Rivid przedstawia perspektywy. Zahaczy on także o jedno z najważniejszych miejsc dla naukowców, Stanford. To właśnie tam badacze pracują nad umożliwieniem osobom z całkowitym paraliżem, sterowanie oprogramowaniem za pomocą myśli. Połączenie mózgu z komputerem w celu wysyłania wiadomości? Jeśli ktoś wątpi we wszystkie technologie znane ze sci-fi, to uwierzcie, za parę lat nikt już nie zdziwi się widząc takie wynalazki.

Sterowanie za pomocą myśli? Nie magia, a nauka!

Sterowanie za pomocą myśli? Nie magia, a nauka!

Jeśli lubicie takie cybernetyczne rozważania i chcecie się dowiedzieć więcej, to wpadajcie na kanał Rivida, który powraca do swojej fascynującej serii vlogów.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze