Zagrajmy w... serial?

  • Autor: hellyme
  • Opublikowano: 15 Kwiecień 2016
  • Komentuj 0

Ale jak to tylko 720p?

Ale jak to tylko 720p?

Łączenie się mediów między sobą nie jest nowym zjawiskiem, nawet jeśli mówimy o grach komputerowych. Wzajemne wymienianie się historiami pomiędzy literaturą, filmem i grą jest ciekawym zabiegiem podsycającym radość fanów danej serii. ''W obliczu wypadku naruszającego ciągłość czasu musisz zmierzyć się z wszechogarniającą katastrofą. Wcielasz się w Jacka Joyce’a, a Twoim zadaniem jest powrót do teraźniejszości mimo kataklizmów, które zmieniają bieg czasu. Ale przetrwanie w takim niestabilnym czasie – i powstrzymanie nadejścia końca świata – jest możliwe tylko, jeśli opanujesz swoje nowe, niezwykłe moce.'' napisano na xboxowej stronie Quantum Break. Remedy Entertainment, znane z serii gier o Maxie Paynie wraz z Microsoftem, postanowili poflirtować z konwencją jeszcze bardziej tworząc Quantum Break – grę TPP osadzoną w świecie science-fiction. Quantum Break byłby ciekawą strzelanką z kilkoma elementami platformówki i prostymi zagadkami logicznymi, gdyby nie fakt, że fiński wydawca oferuje nam… serial.

Pokazać Ci moje full HD?

Pokazać Ci moje full HD?

''Nic nowego, przecież The Walking Dead było wcześniej'' powiedzą niektórzy. Jednak gdy zagramy w Quantum Break, okaże się, że stajemy się reżyserami full motion video, którzy swoimi decyzjami w grze napędzają akcję serialu. Płynne przejścia pomiędzy kolejnymi epizodami gry, a 22 minutowym filmem pokazują historię głównego bohatera gry Jacka Joyce’a , serial zaś skupia się na antagoniście z gry – Paul’u Serene. Nieudany eksperyment z portalem czasoprzestrzennym, rozpadający się świat, zabawa z bańkami czasu, nadnaturalne umiejętności, ten zły i ten dobry, a to wszystko serial, znaczy się gra! Czy to nie brzmi świetnie? Microsoft wypuszczając Quantum Break jako exclusive dla Xbox One i Win10 zadbał o finanse produkcji zatrudniając znane hollywoodzkie nazwiska: Shawn Ashmore (X-Men), Dominic Monaghan (Lord of The Rings), Aidan Gillen (Game of Thrones) i Lance Reddick (The Wire). Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Quantum Break, obejrzyj recenzję arhn.eu
_fl9yI1g [źródło: news.com.au, xbox.com, arhn.eu]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze