Cyberpunk 2077 dostanie anime

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 26 Czerwiec 2020
  • Komentuj 1

Przyznam się Wam szczerze, że nie czekam z wypiekami na twarzy na Cyberpunk 2077. To z pewnością będzie dobra, jeśli nie bardzo dobra gra, ale nie jestem w stanie wsiąść do hype trainu i odjechać w kierunku Wielkich Oczekiwań oraz Emocji. Zamiast tego wysiadłem na stacji Będzie-co-Będzie, bowiem obrałem zupełnie inny kierunek podróży – anime w świecie Cyberpunk 2077!

Cyberpunk 2077 otrzyma anime od studia Trigger

Poważnie, jestem totalnie podekscytowany japońską animacją w świecie Cyberpunk 2077. Już sam fakt, że jesteśmy świadkami współpracy Polski i Japonii przy jednym projekcie, to w dodatku za całość odpowiadać ma jedna z najlepszych (moich zdaniem) ekip od anime – studio Trigger. Nie kojarzycie ich? Kill la Kill, Little Witch Academia, Promare, SSSS.Gridman, BNA: Brand New Animal no i najważniejsze, czyli Tengen Toppa Gurren Lagann (tutaj jako Gainax, ale serię tworzył założyciel Trigger). Dla mnie to rekomendacja sama w sobie i gwarancja, że od strony wizualnej animowany Cyberpunk 2077 będzie w dechę!

Anime Cyberpunk 2077 w 2022 roku.

Jak jednak zapowiada się fabuła? Anime będzie spin-offem względem gry, więc absolutnie nie będzie obowiązkową produkcją do obejrzenia. Edgerunners, bo taki otrzyma podtytuł, opowie historię chłopaka z ulicy, który postara się przeżyć w mieście zdominowanym przez modyfikowanie własnego ciała, jako najemnik wyjęty spod prawa.

Kiedy? Niestety, dopiero w 2022 roku. Cyberpunk 2077 Edgerunners dostępne będzie na Netflix i w ramach serialu otrzymamy dziesięć odcinków, które mają oferować zamkniętą historię dla wszystkich  - nie trzeba będzie znać gry, aby móc się dobrze bawić przy nadchodzącym anime.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze