CS:GO za darmo (choć z haczykiem)

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 31 Sierpień 2018
  • Komentuj 1

Jeśli zaraz udacie się na Steama, to będziecie mogli ściągnąć z niego legalną kopię CS:GO. I to za darmo. Żeby nie było jednak tak różowo: Free Edition nie zawiera tego, co w CS'ie najważniejsze - potyczek między graczami online.

Czołowa esportowa gra świata dostępna jest teraz za darmo na Steamie. Wystarczy udać się na platformę Valve, kliknąć w odpowiednie miejsce, i już macie CS:GO przypisane do Waszego konta. Pomyślicie sobie ''super sprawa, w końcu Valve daje nam CS'a za darmo''. Tak, daje, ale chyba będziecie lekko rozczarowani.

Dostępny na Steamie CS:GO Free Edition nie da Wam możliwości toczenia pojedynkow online. Jedynie w co możecie się bawić, to w latanie po mapach z botami i oglądanie filmów w GOTV. Więc niby dostajemy darmowego CS'a, choć raczej mało który gracz zadowoli się strzelaniem do kierowanych przez komputer botów - zwłaszcza w takiej grze jak CS:GO. 

Wygląda jednak na to, że firmie Newella bardziej zależy na przyciągnięciu widowni do zbliżającego się turnieju Faceit: London 2018 (startuje 5. września), który w darmowej wersji będzie można oglądać w GOTV. Valve liczy więc, że uda im się ściągnąć na turniej dodatkową widownię, która będzie mogła zobaczyć mecze z poziomu gry. 

Rozgrywki z Londynu będzie można zoabczyć w ramach GOTV

[źródło: steam.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze