Crypto: Against All Odds to taki Cypherpunk

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 17 Luty 2021
  • Komentuj 0

Myśleliście, że darowałem już sobie zalewanie Was dziwnymi grami? Nie ma mowy, nie jestem w stanie zrezygnować z tego hobby, dlatego dzisiaj lecimy z kolejną produkcją. Tym razem mam dla Was Crypto: Against All Odds, czyli wariację na temat niegdyś popularnego Plants vs Zombies, ale w „cypherpunkowym” klimacie. Nie wiem jak Wy, ale ja jestem zainteresowany!

Plants vs Zombies + cypherpunk = Crypto: Against All Odds

Nie będę Was tutaj namawiał na inwestowanie w kryptowaluty. Zamiast tego zaprezentuję Wam Crypto: Against All Odds. Wcielamy się tutaj w eksperta od ochrony blockchainu podczas pierwszych dni Bitcoina. Przyjdzie nam walczyć z bugami, hackerami, czy innymi problemami. To wszystko z kolei w stylu Plants vs Zombies.

Wizualnie Crypto: Against All Odds nie jest tak urocze, jak Plants vs Zombies, ale sam motyw świata cypherpunk wydaje się całkiem zabawny. Przyjdzie nam ulepszać bazę, aby otrzymać dostęp do lepszej walki o bezpieczeństwo kryptowaluty. Zaplanowano nawet mini-gry, poboczne misje, a nawet historię! Nie zabraknie w niej nutki konspiracji, garści teorii spiskowych oraz odkrycia, kim jest główny bohater, czyli my!

Czy tytuł ma rację bytu? Czas pokaże! Crypto: Against All Odds zadebiutuje 2 marca na Steamie i GOG-u.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze