Forager wprowadzi tryb Hard Mode

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 03 Wrzesień 2019
  • Komentuj 0

Forager to jedna z tych produkcji, która wciąga. Następnego dnia zazwyczaj się o niej zapomina, ale jak już siądziemy do zabawy to minuty lecą w zastraszającym tempie. Wszystko z powodu ilości rzeczy do zrobienia oraz ciągłej gonitwy. Zawsze jest bowiem coś do zebrania, wykopania, wybudowania, czy stworzenia. Nie oznacza to jednak, że gra nie oferuje innych atrakcji! Z tego właśnie powodu nasi wrogowie dostaną zaktualizowany system walki.

Forager z nowym systemem walki

Aktualizacja systemu walki do Forager została praktycznie ukończona i ujrzymy ją w grze w ciągu kilku tygodni. Niemniej już teraz można ją sprawdzać, wyszukiwać błędy oraz sprawdzać balans, a wszystko w ramach otwartej bety. Jeśli macie grę kupioną na Steamie to w ustawieniach wybrać odpowiednią opcję i  gotowe! Deweloper uprzedza jednak, że ta wersja Forager może być niestabilna.

Walka w Forager nie jest skomplikowana i zazwyczaj sprowadza się do taktyki hit-and-run. Niemniej twórca gry uznał, że koniec sielanki – przeciwnicy dostaną zaktualizowany system walki. Poza wyższymi statystykami oraz ulepszoną, sztuczną inteligencją mamy oczekiwać nowych, zabójczych ruchów. Podobno odczujemy to zwłaszcza podczas potyczek z bossami.

Co poza tym? Nowy biom oraz dungeon The Void. Ten ostatni to proceduralnie generowana instancja w której musimy wyeliminować wrogów w określonym czasie, aby przejść do kolejnego poziomu. Poza tym pojawi się tryb Hard Mode, dedykowany bardziej wymagającym graczom. Ceny struktur będą wyższe, przeciwnicy silniejsi, ale na ten moment nie pojawi się śmierć permanentna. Na ten moment, bowiem deweloper nie ukrywa, że coś takiego na życzenie graczy może zostać dodane.

Nowości jest o wiele więcej, ale poinformuję Was o nich, kiedy Combat Update będzie zbliżało się do Forager.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze