Nowa gra twórców Octodad jest dziwna

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 09 Październik 2020
  • Komentuj 0

Są deweloperzy, którzy specjalizują się w specyficznych produkcjach. Przykładowo takie Young Horses. Ekipa znana jest z niezwykle zabawnego i grywalnego Octodada, w którym gracz przejmuje kontrolę nad ośmiornicą udającą człowieka. Perypetie tej postaci są jeszcze ciekawsze, gdy gramy w kilka osób. Wtedy gracz kontroluje konkretną kończynę, więc udawanie człowieka staje się jeszcze lepszym wyzwaniem. Co tym razem ci twórcy nam zgotują? Jadalne robaki w ramach Bugsnax!

Bugsnax to gra o jadalnych robakoprzekąskach. Spokojnie, nie tylko!

W zasadzie nie jestem do końca przekonany, co mam Wam napisać o Bugsnax. Trailer jest uroczy, ma swoją chwytliwą muzyczkę, a styl graficzny albo Was rozkocha, albo uciekniecie w popłochu. W ramach rozgrywki trafimy na wyspę pełną dziwnych, przepysznych istot, które mutują po zjedzeniu. Nasze zadanie polegać będzie na złapaniu ich wszystkich! No i zjedzeniu, oczywiście.

W trakcie tej zabawy będziemy korzystali z pułapek, czy wabików, ale również zostanie wrzuceni w ponoć wciągającą historię. Co się stało na Snaktooth Island przed naszym przybyciem? Jak powstały tytułowe Bugsnax i dlaczego są takie pyszne?

Tajemnicę przyjdzie nam odkryć już niedługo, bowiem 12 listopada na Epic Games Store.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze