To the Moon 2!

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 23 Listopad 2017
  • Komentuj 4

Autor niezwykłej gry przygodowej To the Moon, Kan Gao (twórca studia Freebird Games), poinformował niedawno, że już 14 grudnia pojawi się sequel. Będzie on nosić tytuł Finding Paraside. 

Fabuła będzie bezpośredniią kontynuacją To the Moon. Nie oznacza to jednak, że trzeba przejść pierwszą część, by wiedzieć, z czym to się je. Twórca zapewnia, że gracze nie obeznani z jego twórczością będą czerpać z rozgrywki równie wielką przyjemność, co znawcy. Ja osobiście zachęcam do zapoznania się z nią, ponieważ jest wyjątkowa, a 4 godziny, które z nią spędziłam, przekonały mnie, że owo medium ma do zaoferowania naprawdę wiele (nieprzekonanych zapraszam do mojej recencji To The Moon).

A oto trailer drugiej części:

Jak widać, ta sama para lekarzy, dr. Eva Rosalene i dr. Neil Wattsin, i ten sam problem - podmienić i zaimplementować wspomnienia umierającym, by odeszli z tego świata z przeświadczeniem, że osiągnęli w życiu szczęście. Pacjentem będzie Colin Reeds znany z innej gry studia Freebirds - A Bird Story. Ja nie mogę się doczekać - czuję, że gra będzie idealną odskocznią na przedświąteczną gorączkę. 

[Źródło: gameguru.ru, freebirdgames.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze