CryoFall dostaje tryb single-player

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 10 Październik 2021
  • Komentuj 0

Kosmiczny miks symulatora rozbudowany kolonii i gry survivalowej Cryofall otrzymuje aktualizację 1.31, która dodaje do gry zupełnie nową zawartość dla samotnych odkrywców. Gracze mogą od teraz tworzyć własne lokalne sesje, którymi mogą podzielić się z przyjaciółmi, a także odbyć samotną przygodę, której finałem jest opuszczenie obcej planety.

CryoFall dostaje tryb single-player

CryoFall to złożona symulacja kolonii dla wielu graczy, w której gracze budują swoje nowe życie od zera, zbierają zasoby, tworzą maszyny, handlują z innymi kolonistami, dają się zjadać dzikim zwierzętom, przechodzą od epoki kamienia do epoki kosmosu i nie tylko. Teraz gracze o bardziej niezależnym charakterze mogą tworzyć własne lokalne gry, aby grać całkowicie solo lub zaprosić znajomych, gdy poczują się samotni.

Wszyscy gracze, czy to w trybie wieloosobowym, czy na serwerach lokalnych, mogą teraz uzyskać dostęp do technologii „ucieczki “, aby zbudować platformę startową i opuścić planetę, czego skutkiem będzie ukończenie gry i rozpoczęcie Nowej Gry+.

Dla tych graczy, którzy jeszcze nie są gotowi do odlotu, jest też wiele nowych możliwości. Mogą oni teraz poddać recyklingowi swój stary sprzęt i odzyskać cenne zasoby, których można użyć do budowy zupełnie nowych zabawek takich jak nowy mech „Nemezis “. Ten oparty na Keinicie mech ma umiejętność samo naprawy i pozwala na zamontowanie dwóch zupełnie nowych broni. Aktualizację uzupełniają liczne poprawki błędów, a także nowe osiągnięcia do zdobycia.

Pełne informacje o aktualizacji 1.31 dostępne są tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze