Cosplayerka częścią World of Warcraft!

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 26 Kwiecień 2018
  • Komentuj 3

Zeszłoroczny BlizzCon 2017 przyniósł nam sporo informacji. Dowiedzieliśmy się, że powstaje World of Warcraft Classic, a do tego zapowiedziano najnowsze rozszerzenie do króla MMORPG, czyli Battle for Azeroth. To jednak nie jedyne atrakcje, bowiem i konkurs cosplay wzbudził spore zainteresowanie widzów. Zwyciężczyni zawodów otrzymała również nietypową nagrodę specjalną – została uwieczniona w grze Blizzarda!

Podczas zeszłorocznej imprezy po raz kolejny zorganizowany został konkurs na najlepszy strój z uniwersum Blizzarda. W 2017 roku wygrała cosplayerka o pseudonimie ”Kazplay”, która zaprezentowała widowni swoje przebranie Hoggera. Fani World of Warcraft pewnie wiedzą, kim jest Hogger. To w sumie mem społeczności, a wszystko za sprawą trudności, jakie sprawiał graczom na niskich poziomach.

W efekcie Blizzard upamiętnił na kilka sposobów tego elitarnego przeciwnika - co dodatek mogliśmy spotkać go w innym miejscu. Otrzymał nawet własny skrawek ziemi o nazwie ”Hogger Hill”, a ostatecznie trafił do więzienia Stockade w stolicy Przymierza, czyli Stormwind. Można spokojnie powiedzieć, że to legenda taka sama, jak Leeroy Jenkins.

To ten strój wygrał konkurs!

Cosplayerka przygotowała strój Hoggera, który naprawdę wiernie odwzorowywał tą postać i wygrała tym samym konkurs podczas BlizzCon 2017. Oprócz standardowych nagród, po kilku miesiącach dowiedzieliśmy się, że ”Kazplay” została uwieczniona w World of Warcraft. W jaki sposób?

W dodatku Battle for Azeroth gracze będą mogli spotkać postać o imieniu ”Kazul” (to zdrobnienie ksywki cosplayerki) uwięzioną w klatce właśnie we wspomnianym wyżej więzieniu. Obok niej leżeć będzie jej wymiętoszony strój Hoggera. Skąd to całe zamieszanie? Okazuje się, że nasza bohaterka biegała w przebraniu po Stormwind, a żołnierze potraktowali ją, jak potwora, który uciekł z celi. Niestety, nikt nie zrozumiał, że był to tylko żart :)

Nietypowa scenka w Battle for Azeroth

Trzeba przyznać, że to ciekawy gest ze strony Blizzarda. I skrycie powiem, że zazdroszczę artystce ”Kazplay”, bowiem sam chciałbym zostać uwieczniony w jakiejś grze!

[Źródło: WoWHead]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze