Coś nowego o RDR2?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Czerwiec 2016
  • Komentuj 1

W RDR 2 znowu spotkamy Johna Marstona?

W RDR 2 znowu spotkamy Johna Marstona?

''E3'' - słowo klucz do wszystkich przecieków jakie ostatnio trafiają do sieci. Event coraz bliżej, a Rockstar nie odpuści takiego wydarzenia - może pokażą w końcu to Red Dead Redemption 2? Plotek dotyczących drugiej odsłony gry ostatnio pojawia się coraz więcej - kilka tygodni temu mogliśmy zobaczyć choćby mapę świata jaki przyjdzie zwiedzać nam w RDR2, a wczoraj do sieci trafił screen, który tylko zdaje się potwierdzać przypuszczenia, że gra zostanie pokazana na E3. rdr-1 Niby to nic wielkiego, ale gracze na wszelkiej maści forach internetowych zdają się swoje wiedzieć - obrazek, który widzicie u góry ma pochodzić albo z drugiej części Red Dead albo z remastera ''jedynki''. Obie teorie mają swoich zwolenników. Ci, którzy twierdzą, że na obrazku widzimy zremasterowanego Red Dead Redemption mówią, że screen nie prezentuje się wystarczająco dobrze, żeby pochodzić z drugiej części gry. Ale! Grafika datowana jest na czerwiec zeszłego roku, a przez ten czas sporo mogło się zmienić.

To w tych okolicach ma znajdować się chatka ze screena

To w tych okolicach ma znajdować się chatka ze screena

Z kolei Ci, którzy na obrazku widzą RDR 2 mówią, że opuszczona chatka nie przypomina niczego co znalazło się w ''jedynce''. Co bardziej dociekliwi porównują screena do wspomnianej już mapy i dochodzą do wniosku, że kabina znajduje się niedaleko Painted Sky, na północ od Great Plains. Skąd taka lokalizacja? CoalRamSea z Reddita zauważa rzekę, którą możecie zobaczyć na prawo od chatki, a właśnie taka rzeka przepływa przez Painted Sky. Na dalszym planie po lewej stornie możemy zobaczyć góry, które jego zdaniem są górami Grizzlies, które na mapie sprzed kilku tygodni znajdują się na północ od Painted Sky.

A tutaj całość domniemanej mapy RDR 2

A tutaj całość domniemanej mapy RDR 2. Góry Grizzlies zaznaczone są jasnoszarym kolorem

Która z tych opcji, jeśli którakolwiek, wydaje Wam się bardziej prawdopodobna? Osobiście uważam, że na remastera nie mamy co liczyć. Ale co Wy na to? [źródło: reddit.com, press-start.com.au]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze