Red Dead tylko bez trailera

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 18 Październik 2016
  • Komentuj 1

Dziki Zachód z pełnoprawnym trybem multi?  Miodzio!

Dziki Zachód z pełnoprawnym trybem multi? Miodzio!

Wszystko już jest właściwie jasne - Rockstar przygotowuje się do zaprezentowania światu kolejnej gry z serii Red Dead. Do sieci trafił nawet nowy obrazek, ale konkurencja nie śpi i hype chce przekierować w swoją stronę. O grze nadal nic nie wiadomo - ani czy będzie sequlem, prequlem, remasterem czy przeniesie nas do jakieś alternatywnej rzeczywistości świata Red Dead. Od dłuższego czasu pojawiają się jedynie niepotwierdzone plotki, a to ''pokażą'' rzekomą mapę, a to do sieci trafiają obrazki mające pochodzić z gry. Rockstar oczywiście uparcie milczy. Bardzo za to prawdopodobne wydaje się, że nowa gra od Rockstar dostanie tryb dla wielu graczy. Tak przynajmniej sugerowałby fakt, że Take-Two zarejestrowało jakiś czas temu domenę RedDead.Online. Wracając do meritum, czyli kolejnego obrazka wrzuconego na Twittera firmy. Widzimy na nim siedem postaci ubranych na kowbojską modłę, którym zachodzące słońce świeci w plecy. Skojarzenia z ''Siedmioma Wspaniałymi'' jak najbardziej na miejscu.
Obrazek jedynie potwierdza to czego domyślamy się od jakiegoś czasu - Rockstar rzeczywiście przygotowuje kolejną grę Red Dead, ale poza nęceniem nas w mediach społecznościowych deweloper nie robi nic więcej. Na co czeka? Pewnie na to, aż hype osiągnie wyżyny atmosfery. Samo pokazanie obrazków sprawiło, że na Twitterze popularność słów ''Red Dead'' dramatycznie wzrosła:
Nawet konkurencja zauważyła nagły skok zainteresowania grą od Rockstar. Skoro ludzie tak szaleją na punkcie raptem dwóch obrazków, to czemu by tego trochę nie wykorzystać? Dwie dobrze znane marki - Final Fantasy XV oraz Dead Rising na swoich twitterowych kontach postanowiły wykorzystać popularność obrazka od Rockstar i przerobić go nieco na swoją modłę:
Ile jeszcze będziemy musieli czekać na to co wiemy od niedzieli? Kiedy Rockstar skończy z publikowaniem obrazków i do sieci trafi pełnoprawna zapowiedź? Stawiam, że to kwestia dni, a nie tygodni. Rewolwery w samo południe, napady na pociąg, gnanie konno po prerii - a to wszystko wraz z przyjaciółmi? To nie może się nie udać. [źródło: twitter.com, polygon.com, gamespot.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze