Coraz ciekawiej na The Game Awards

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 04 Grudzień 2017
  • Komentuj 1

Death Stranding, nowy tytuł tworzony przez legendarnego Hideo Kojimę, to nadal jedna wielka tajemnica. Więc o nim dowiemy się podczas The Game Awards, gdzie Kojima będzie jednym z zaproszonych gości?

Gala The Game Awards (TGA) odbędzie się już w najbliższy piątek i warto ją śledzić z kilku powodów. Przede wszystkim dowiemy się, jakie gry zgarną nagrody, ale na TGA będą czekały nas jeszcze zapowiedzi kilkunastu zupełnie nowych tytułów.

Na gali pojawi się wiele sław z naszej branży, wśród nich znajdzie się Hideo Kojima i współpracujący z nim przy tworzeniu Death Stranding reżyser Guillermo Del Toro. Niestety, nie powiedziano nic o Normanie Reedusie ani Madsie Mikkelsenenie, czyli aktorach mocno zaangażowanych w nowy projekt Kojimy. 

O Death Stranding wiemy raczej niewiele. Bo napisanie, że będziemy mieli do czynienia z przygodową grą akcji, tematu na pewno nie wyczerpuje. Spore nadzieje fani wiązali z tegoroczną edycją targów E3, ale na kilka tygodni przed eventem Kojima zapowiedział, że nie za bardzo ma się jeszcze czym chwalić i w związku z tym gry na E3 nie pokazano. 

Czy The Game Awards rzeczywiście będzie świadkiem prezentacji trailera/gameplaya Death Stranding, przekonamy się już w najbliższy piątek o 02:00 czasu polskiego. Wśród nominowanych dominują gry spod znaku Nintendo, ale mamy też polskiego rodzyna - w kategorii gry VR znalazł się nasz SuperHot.

[źródło: twitter.comvg247.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze