Norman Reedus, noworodek i sikanie na PC

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 29 Październik 2019
  • Komentuj 0

O Death Stranding będzie głośno, tego możecie być pewni. Najnowsza produkcja Hideo Kojimy będzie czymś unikatowym. Jedni dopatrują się w niej nowej generacji rozgrywki, inni przekombinowanego potworka. Jedno jednak jest pewne – będzie oryginalnie i w pewnym sensie przełomowo. Do tego zresztą przyzwyczaił nas już ten autor.

Death Stranding na PC latem 2020 roku

8 listopada Death Stranding pojawi się oficjalnie na konsolach. Na szczęście PC-towcom również będzie dane sprawdzić najnowsze dzieło Hideo Kojimy. Gra wpadnie w nasze ręce nieco później, bowiem latem 2020 roku. Konkretniejsza data nie została niestety podana, więc trzeba przygotować się na przynajmniej 8-9 miesięcy czekania.

Kto wie, może akurat równe 9 miesięcy, co by fantastycznie pasowało do samej gry. Noworodek Death Stranding stawia swoje pierwsze kroki na PC-tach! O samej grze nie będę się Wam rozpisywał, bowiem zrobił to już Michał w tym miejscu. Jeśli jakimś cudem nie słyszeliście o grze w której noworodek, sikanie oraz cyfrowe grzybki będą integralną częścią zabawy to nie wiem jak to skomentować.

Waszym zdaniem Death Stranding będzie zbyt dziwacznym symulatorem chodzenia, czy wiekopomną produkcją?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze