Comic Con w listopadzie

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 25 Czerwiec 2017
  • Komentuj 4

 Wiosenny Comic Con był udany, ale można tam wiele poprawić. Organizatorzy dobrze o tym wiedzą, i starają się dopracować edycję jesienną.

Na oficjalnej stronie pojawiła się informacja, że z powodu kolidujących terminów z innymi eventami, wrześniowy Comic Con odbędzie się w listopadzie.

Kochani przy tworzeniu naszego eventu kierujemy się zasadą, że robimy go dla Was – Fanów i kierując się Waszymi opiniami, radami i komentarzami. Dlatego po konsultacjach ze środowiskiem fanowskim oraz po rozmowach z organizatorami innych eventów, m.in. organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi (15-17.09.2017) oraz Coperniconu (22-24.09.2107), których terminy kolidowały z naszą pierwotną datą, chcąc jednoczyć miłośników pop-kultury postanowiliśmy, że Warsaw Comic Con Fall Edition (Comic Con Central Europe) odbędzie się w dniach 24-26 listopada w Ptak Warsaw Expo. Tym samym organizatorzy tych imprez dołączą do grona Partnerów naszego wydarzenia i wspólnie przygotujemy dla Was atrakcyjną Strefę Komiksu oraz panele z autorami! Co Wy na to? Będzie się działo! Rezerwujcie termin!

 Trzy imprezy współpracujące ze sobą? Miejmy nadzieję, że tym razem strefa komiksów faktycznie zostanie lepiej zagospodarowana. 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze