Co w sieciówkach piszczy #87

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 04 Sierpień 2019
  • Komentuj 0

Uszanowanko wszystkim! Jak tam warunki pogodowe u Was? U mnie totalnie w kratkę. Słońce nie umie się zdecydować, czy woli spalić mnie na popiół, czy też preferuje ukrycie się za chmurami oraz utopienie wszystkich. Że marudzę? No troszkę tak, ale wiecie sami, jak to jest – nigdy człowiekowi nie dogodzisz!

Może zatem w podsumowaniu tygodnia nieco bardziej ustabilizowanie?

1. Riot Games tworzy nową grę i to w dodatku bijatykę!

2. Azshara padła w World of Warcraft po 12 dniach

3. Scalebreaker w The Elder Scrolls Online w sierpniu

4. Heroes of the Storm z nową postacią

5. Call of Duty: Modern Warfare zapowiada betę

6. 10. sezon w Fortnite to mechy!

7. Premiera darmowego Destiny 2 przesunięta wraz z dodatkiem


1. Riot Games tworzy nową grę i to w dodatku bijatykę!

Wygląda na to, że Riot w końcu zasłuży na „s” w drugim członie swojej nazwy. Wygląda bowiem na to, że powstaje od nich nowa gra. Odpowiadać za nią ma ekipa z wykupionego przez nich studia Radiant Entertainment. Skąd o tym wiemy?

Podczas turnieju Evolution Championship Series (Evo), jeden ze współtwórców Radiant Entertainment, Tom Cannon, wprost poinformował, że tworzy z ekipą bijatykę dla Riot Games. Mając w pamięci, że studio przed wykupieniem pracowało nad Rising Thunder, to rzeczywiście coś może być na rzeczy!


2. Azshara padła w World of Warcraft po 12 dniach

Kolejny rajd w World of Warcraft został ukończony na poziomie Mythic. Tym razem była to królowa Azshara, z którą męczono się przed 12 dni. Doszło nawet do sytuacji, w której Blizzard musiał osłabić tego bossa, aby gracze mogli sobie z nim poradzić. Pierwsze miejsce zgarnęła gildia Method, która potrzebowała 359 podejść, aby zabić Azsharę na poziomie Mythic. Serdeczne gratulacje!


3. Scalebreaker w The Elder Scrolls Online w sierpniu

Bethesda i ZeniMax podzielili się swoimi planami na przyszłość The Elder Scrolls Online. Wiemy już, że kolejne DLC z dwoma dungeonami pojawi się 12 sierpnia na PC, a na konsolach 27 sierpnia. Ten mały dodatek będzie bezpośrednią kontynuacją rozszerzenia Elsweyr.

W przyszłości ZeniMax Studios obiecuje  przebudowę wielu kluczowych dla rozgrywki elementów. Począwszy od naprawy systemu LFG (Looking For Group), kończąc na lepszej optymalizacji i szybszym ładowaniu się produkcji.


4. Heroes of the Storm z nową postacią

Przywitajcie Qhirę, czyli postać z uniwersum Heroes of the Storm (świata Nexus), która trafi już niedługo do gry MOBA Blizzarda. Prezentację jej umiejętności znajdziecie na materiale poniżej. Powiem Wam szczerze, że od strony wizualnej wygląda to całkiem nieźle, ale jakoś mnie Qhira nie zachwyciła. Brakuje tym skillom pewnej oryginalności. Poza tym nieco szkoda, że Blizzard nie pokusił się o dodanie kogoś znanego do HotS-a, bo nie wiem, czy prócz mnie, postać ze świata Nexus kogokolwiek interesuje…


5. Call of Duty: Modern Warfare zapowiada betę

Activision wraz z Infinity Ward pokazało zupełnie nowe uniwersum „Multiplayer” Call of Duty: Modern Warfare wszystkim graczom, prezentując elektryzujący  zwiastun premierowy tego trybu. Call of Duty: Modern Warfare, mające się ukazać na całym świecie 25 października, zjednoczy fanów akcji z perspektywy pierwszej osoby, fanów serii oraz graczy o wielu różnych gustach w jednym, definitywnym środowisku rozgrywki wieloosobowej.

Otrzymamy pojedynki 2 na 2, tradycyjne 6 na 6, potyczki 10 na 10 i 20 na 20, ale również pole bitwy, oferujące walki nawet dla 100 osób jednocześnie! Jeśli chodzi o terminarz bety

Ekskluzywna beta PlayStation 4:

  • 12-13 września (wczesny dostęp PlayStation 4)
  • 14-16 września (otwarta beta PlayStation 4)

Beta z testem crossplayu:

  • 19-20 września (wczesny dostęp PC oraz Xbox One; otwarta beta PlayStation 4)
  • 21-23 września (otwarta beta PlayStation 4, PC, Xbox One)

Powiem Wam szczerze, że chyba pierwszy raz od lat skuszę się na nowe-stare Call of Duty.


6. 10. sezon w Fortnite to mechy!

Epic Games przyzwyczaiło chyba już wszystkich, że co sezon wywraca Fortnite Battle Royale do góry nogami. Tym razem, pora nową przepustką bojową, na polu bitwy pojawił się Brutal. Cóż to takiego? Ach, dwuosobowy mech, wyposażony w strzelbę oraz wyrzutnię pocisków. Do tego machina jest w stanie skakać i miażdżyć wszystko na swojej drodze. Z pewnością wpłynie to na metę w grze, a już zwłaszcza, że usunięto z zabawy szereg innych zabawek, w tym większość pojazdów!


7. Premiera darmowego Destiny 2 przesunięta wraz z dodatkiem

Bungie poinformowało, że Destiny 2 New Light oraz dodatek Shadowkeep nie pojawią się 17 września. Zamiast tego, przejście podstawki i zawartości Year One na tryb Free-to-Play oraz debiut nowego rozszerzenia, nastąpią dopiero 1 października. Obsuwa wynika z chęci przygotowania wszystkiego na napływ nowych graczy. Niemniej funkcja Cross Save pojawi się niezależnie oraz zgodnie z kalendarzem!


Dzisiaj to by było na tyle. Zatem, kurtyna!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze