Co w sieciówkach piszczy #110

Dzisiaj bez dramatów, za to z nutką nadziei na lepsze jutro. Do tego tytułu o którym chyba wszyscy zapomnieli, Gwint, którego uwielbia przynajmniej jedna osoba oraz inne drobnostki. Nic specjalnego, ale w zasadzie czy co tydzień musimy mieć jakieś bomby? Rozkoszujmy się spokojem oraz chwilą ciszy i nauczmy się ją doceniać. Tak mnie jakoś naszło…

Co w tym tygodniu się działo?

1. Anthem zostanie przerobione od podstaw

2. Gwint na Androida. GWINT NA ANDROIDA?!

3. Bleeding Edge wystartowało z testami

4. PUBG wprowadzi drużynowy deathmatch 8 vs 8

5. Albion ma 350 tysięcy aktywnych graczy!


1. Anthem zostanie przerobione od podstaw

Śmiano się z Anthem, że gra została porzucona tak bardzo, że nawet ozdób świątecznych nie ściągnięto. Okazuje się jednak, że BioWare ma poważne plany wobec gry. Zapowiedziano przerobienie jej od podstaw, zmianę systemu rozwoju, tonę nowości i generalnie obietnicę powrotu do łask graczy. Czy uda się ich obłaskawić? Mam ku temu mieszane uczucia, ale przyznaję, że chciałbym, aby Anthem odbiło się od dna. Zatem trzymam kciuki, a Wy?


2. Gwint na Androida. GWINT NA ANDROIDA?!

Tak, tak i tak. Jeszcze w marcu Gwint zawędruje na Androida. Dokładnie GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana zostanie wydany na Androida 24 marca! Gra będzie dostępna za darmo w sklepie Google Play. 

Rejestracja wstępna jest już OTWARTA, możecie się zapisać tutaj! Dzięki rejestracji, otrzymacie powiadomienie w momencie kiedy GWINT stanie się dostępny na Google Play, a także specjalny awatar Cesarski Golem — zostanie on dodany do Waszej kolekcji kiedy zainstalujecie i uruchomicie GWINTA na urządzeniu z Androidem. Wersja na Androida pozwala na cross-play z graczami PC i iOS, a także dzieli postępy oraz zakupy z kontem GOG.COM. 


3. Bleeding Edge wystartowało z testami

Ekipę Ninja Theory musicie znać. Jak nie ze starych produkcji, tak chociażby dzięki Hellblade: Senua's Sacrifice. Generalnie jest to całkiem istotne studio, które tym razem przygotowało grę sieciową/hero shootera o nazwie Bleeding Edge. Produkcja ruszyła z testami!

Zamknięte testy beta gry Bleeding Edge rozpoczęły się 14 lutego 2020 od godziny 19:00 i potrwają do 17 lutego 2020 do godziny 21:00 na platformach Xbox One i Windows 10. Dostęp do testów otrzymają wszyscy abonenci usługi Xbox Game Pass oraz klienci składający zamówienia przedpremierowe na grę. Beta dostępna jest również na Steam i wspierać będzie usługi cross-play i cross-save pomiędzy trzema platformami. Nie musicie zatem przymusowo korzystać z Microsoft Store.

Kolejny etap testów beta został zaplanowany na weekend rozpoczynający się 13 marca 2020. Dostęp do testów ponownie otrzymają klienci składający zamówienia przedpremierowe na grę oraz abonenci Xbox Game Pass. Pełna wersja gry Bleedng Edge zadebiutuje już 24 marca.


4. PUBG wprowadzi drużynowy deathmatch 8 vs 8

Niespodzianka! Twórcy PUBG postanowili poeksperymentować. Przedstawiają tryb Arcade, nową funkcję, która pozwoli eksperymentować z nowymi sposobami walki i zwiedzać pola bitwy, niezwiązanymi z tradycyjnym battle royale. Pierwszy rodzaj meczów w trybie Arcade to wielce pożądany klasyczny tryb z gier FPS: drużynowy deathmatch.

Drużynowy deathmatch w PUBG będzie polegał na pełnych akcji starciach 8 vs 8 na siedmiu różnych polach bitwy wziętych z Waszych ulubionych map. Do wyboru będą również różne zestawy broni. Tryb ten dostępny będzie na PC oraz konsolach wraz z wprowadzeniem aktualizacji 6.2

Rundę wygrywa pierwsza drużyna z 50 zabójstwami lub z największą liczbą zabójstw po 10 minutach. Wygrana w dwóch rundach oznacza zwycięstwo w meczu. Gracze mogą trafić do trwających meczów drużynowych deathmatch, ale nie do meczów bliskich końca.


5. Albion ma 350 tysięcy aktywnych graczy!

Albion Online to udana, sandboksowa produkcja, której zdecydowanie warto dać szansę. Uprzedzam jednak, że to tytuł grindowaty, a do tego mocno skoncentrowany na PvP. Wydawać by się mogło, że w dzisiejszych czasach mało kogo zainteresuje, a tutaj twórcy chwalą się całkiem niezłym wynikiem.

Okazuje się, że ostatnia aktualizacja przeciągła tłumy i zanotowano wzrost populacji na poziomie 40%. Dało to wynik ponad 350 tysięcy graczy, którzy przewinęły się przez serwery w ciągu miesiąca! Jak na indyczego MMORPG-a jest to wynik godny pochwały, zatem gratulacje!


Dzisiaj to by było na tyle. Trzymajcie się i cześć!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze