Secret World Legends za darmo!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 27 Czerwiec 2017
  • Komentuj 5

Na wszystkich chętnych czeka kopia eRPeGa Secret World Legends, nowej i co ważne w 100% darmowej gry studia Funcom.

Potwory, magia i walka pomiędzy templariuszami oraz iluminatami są głównymi motywami nowego dzieła Funcomu. Jest to zresztą drugie podejście do tematu po wydanym w 2012 roku The Secret World. Podobnie jak poprzednik, Secret World Legends jest produkcją typu MMORPG, choć względem gry sprzed pięciu lat doczekał się całej masy usprawnień obejmujących między innymi walkę, zadania i oczywiście wygląd. 

''Osadzony w historii ciemnego i dojrzałego uniwersum Secret World Legends zabiera gracza na przygodę do nadprzyrodzonego podbrzusza mitów i legend, które istnieją w cieniach naszego własnego królestwa'' wyjaśniają fabułę twórcy.

''Jesteście gotowi odkryć najgłębsze, najmroczniejsze i najbardziej szokujące sekrety naszego świata? Nadszedł na to czas!'' zaprasza na oficjalnej stronie producent. Funcom obiecuje, że w grze odnajdą się zarówno starzy wyjadacze jak i gracze, którzy dopiero zaczną swoją przygodę ze stworzonym przez nich uniwersum.

''Odrodzone z naszego cieszącego się uznaniem MMO The Secret World, Secret World Legends oferuje ponad 100 godzin napędzanej fabułą zawartości, którą można odkrywać samotnie, z grupą przyjaciół lub nieznajomymi spotkanymi online'' napisali przedestawiciele Funcomu.

Jak zdobyć grę? Prosta sprawa, wystarczy wejśc tutaj i po chwili możecie ogrywać Secret World Legends na swoich PCtach. Miłego grania!

Pistolety, karabin, noże, miecze, a nawet szpony a'la Wolverine - do zabijania potworów przyda się wszystko

[źródło: secretworldlegends.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze