Co w sieciówkach piszczy #104

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 29 Grudzień 2019
  • Komentuj 0

Powiem tak – dawno nie widziałem tak nudnego podsumowania tygodnia. Okres końca bierzącego roku zazwyczaj „bogaty” jest w brak ciekawych doniesień, ale tym razem mamy rekord. Ciężko bowiem było mi zebrać cokolwiek sensownego, co byłoby mniej lub bardziej warte uwagi. Czujcie się zatem uprzedzeni i przed czytaniem zróbcie sobie kawę, herbatę, czy kakao.

To o czym dzisiaj przynudzam?

1. Sprzedawano ziemię w Chronicles of Elyria, ale coś nie wyszło

2. New World tylko na Steamie

3. PlayerUnknown’s Battlegrounds z motoszybowcem

4. Ragnarok Revo-Classic Online z nowymi lokacjami

5. Aktualizacja nagród za Twisted Treeline w League of Legends


1. Sprzedawano ziemię w Chronicles of Elyria, ale coś nie wyszło

Chronicles of Elyria to projekt sandboksowego MMORPG-a, który oficjalnie nie wyszedł, ale od dłuższego czasu błąka się w jakichś fazach alfa beta gama i naciąga ludzi. Ciężko bowiem nazwać to inaczej, gdy gra nie jest dostępna, ale już sprzedaje dostęp do prywatnej ziemi. I to za prawdziwe pieniądze!

Ostatnio zorganizowano taką aukcję, która ostatecznie nie skończyła się sukcesem. Zainteresowanych nie brakowało, ale podstrona odpowiedzialna za cały proces nie działała. Twórcy tłumaczą, że przez okres świąteczny brakuje im rąk do pracy, więc zawiesili sprzedaż gruntów na czas nieokreślony…


2. New World tylko na Steamie

New World to jedna z nielicznych gier MMORPG na które czekam. Mam nadzieję, że Amazon nie zawiedzie i nie dostarczy nam jakiegoś bubla kiepskiej jakości. Zresztą, przekonamy się o tym już w maju, więc wbrew pozorom już niedługo. Co jednak ciekawe, zagramy tylko i wyłącznie na Steamie.

Nie znamy jeszcze pewnej ceny New World, ale można już składać zamówienia pre-orderowe, które wynoszą 143 złote. Nie byłoby zatem niczym dziwnym, gdyby tytuł ten kosztował w tych okolicach po premierze.


3. PlayerUnknown’s Battlegrounds z motoszybowcem

Motoszybowiec wyniesie dwie osoby w powietrze i dowiezie na drugą stronę okręgu w mgnieniu oka. Żeby oderwać się od ziemi, trzeba się rozpędzić do 70 km/h, a po starcie można zablokować wciśnięty gaz. Uważajcie tylko w pobliżu śmigła – inaczej przekonacie się, kto wyjdzie zwycięsko ze starcia Waszej twarzy z kosiarką.

W powietrzu, korzystając z przewagi wysokości, pasażerowie mogą zasypywać wrogów gradem pocisków i mołotowów. Motoszybowiec można zestrzelić – skrzydła przyjmują mniej uszkodzeń niż kadłub, ale opon nie da się uszkodzić, dlatego też będziecie mogli pozostawać w ruchu lotem ślizgowym i wylądować nawet po zniszczeniu silnika. A jeśli przydarzy się Wam twarde lądowanie, pasażer uniknie waszego losu i przeżyje. Byle tylko wylądować, nie?

Motoszybowiec jest dostępny w PUBG Labs od 20 grudnia o 08:00 CET do 30 grudnia o 08:00 CET. Czy pojawi się na stałe w PUBG? O tym zdecyduje społeczność.


4. Ragnarok Revo-Classic Online z nowymi lokacjami

Kolejna aktualizacja, czyli kolejne atrakcje. Tym razem Ragnarok Revo-Classic Online  wzbogaciło się o dwa miasta w stylistyce orientalnej. Nie zabrakło również przedmiotów, potworów, zadań, ale także i dungeonów. Tym razem trafimy do Amatsu oraz Ayothaya, ale również poświętujemy, bowiem pora na okazjonalne wydarzenie świąteczne.

W jego ramach odpieramy inwazje potworów, zdobywamy kostiumy, czy specjalne ciasteczka. Zwiększono również przyrost punktów doświadczenia o 25%. Całość trwa do 15 stycznia, więc korzystajcie.


5. Aktualizacja nagród za Twisted Treeline w League of Legends

Riot Games chce zaktualizować informacje dotyczące nagród pamiątkowych Twisted Treeline przeznaczonych dla graczy, którzy rozegrali więcej niż 10, 50 i 100 gier w tym trybie gry przed jego wycofaniem. Na początku informowano, że nagrody przekazane zostaną wszystkim kwalifikującym się graczom w patchu 9.23, ale niestety wręczenie całej puli nagród przeciągnie się do początku następnego roku.

Jak zapewne wiecie, w 2012 roku tryb Twisted Treeline przeszedł przeróbkę. Ta przeróbka sprawiła, że w pobranej początkowo puli danych graczy kwalifikujących się do odbioru nagród pojawiły się pewne nieścisłości. Odkryto, że dane niektórych graczy nie trafiły do puli nagrodzonych, i nie otrzymali oni jeszcze nagród. Riot podobno pracuje nad tym, aby przywrócić dane graczy sprzed 2012 roku, ponieważ pragną jak najszybciej wręczyć wam nagrody.


I to by było na tyle. Z tego miejsca życzę Wam udanego Sylwestra oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze