Co to był za WOŚP! Jesteście wielcy!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 14 Styczeń 2019
  • Komentuj 1

Stało się! Pobiliśmy nasz zeszłoroczny rekord ponad czterokrotnie! Dzięki Waszemu zaangażowaniu dziś możemy powiedzieć, że podczas naszego WOŚPowego orkiestrowania udało się zebrać rekordowe 181 tysięcy 485 złotych i 70 groszy. I to tylko podczas samego streama (wpłacać możecie cały czas, zbiórka jest wciąż otwarta!), a pamiętajcie, że nasi streamerzy wystawili również wiele świetnych gadżetów na aukcję, zbierając kilka dodatkowych tysięcy dla dzieciaków ze specjalistycznych szpitali. 

Niesamowita jest moc naszej społeczności, którą razem z nami tworzycie od tylu lat. Każdego roku chętnie i z wielką siłą pomagamy innym, bo warto pomagać. Widzieliście wzruszonego Łosia? On chyba nie wierzy dalej w to, jak bardzo Puszcza przyczyniła się do sukcesu tegorocznego WOŚP z JaRock.pl. Puszczo jeszcze raz wielkie brawa! Ogromne brawa dla wszystkich widzów, naszej wspaniałej, jarockowej ekipiy oraz niesamowitych gości i sponsorów! Wszyscy przyczyniliście się do tego sukcesu. 

Tegoroczna edycja zostanie w naszej pamięci na długo. Nie zabrakło naszego jarockowego hymnu ''Jessici'' w wykonaniu Radka i reszty ekipy. Nie zabrakło Łosia w stroju Supermana. Mogliśmy podziwiać również nerwowe ataki Seta oraz dziwne wygibasy w wykonaniu naszej załogi (chyba nazywane tańcem), a wiele z tych chwil bawiło nas do łez.

To był wyjątkowy, 27. Finał WOŚP z JaRock.pl. Jesteśmy dumni i szczęśliwi obserwując jak nasza społeczność nabiera mocy! Jeszcze raz wielkie dzięki za ostatnie 3 dni!

Gdybyście chcieli sprawdzić stan aukcji, to zapraszam do spisu wszystkich licytacji wystawionych przez naszych twórców! 

P.S. Zapis z wydarzenia pojawi się na YT. Poczekajcie cierpliwie, jak tylko coś opublikujemy to damy Wam znać. Wiele osób pyta o nocną sesję Baniaka, Graby, Radka, Łosia i HSa. Będzie dostępna na kanale BaniakBaniaka! Postaramy się wrzucić wszystko jak najszybciej, ale teraz chłopaki muszą dojść do siebie po 4 dniach całodobowej pracy nad tym, by wszystko przebiegało zgodnie z planem. Cierpliwości kochani!

Partnerowali nam: Hiro, Twitch, LG, Lioncast, Patronite, Trust, Bloody, HyperX, SPCGear, LifeTube.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze